Заявка на вступ до школи
Як ви дізнались про школу?
"Де шукати кастинги?"


Та на інші актуальні запитання акторів відповів чудовий Роб Фельдман, лектор та добрий друг Ukrainian Film School, затребуваний актор в Україні та закордоном
"Де шукати кастинги?"


Та на інші актуальні запитання акторів відповів чудовий Роб Фельдман, лектор та добрий друг Ukrainian Film School, затребуваний актор в Україні та закордоном
В каналах з кастингами чимало пропозицій лише для акторів масовки, в основному серіали. Як потрапити на проби в кіно на роль зі словами?
Роль – це велика відповідальність, тому треба всіма способами доводити що вам можна довіряти і що ви впораєтеся.

Почніть з вивчення індустрії та її представників. Для цього вам може стати в нагоді – асоціація кастинг-директорів України. Є також чудовий проєкт актриси та випускниці UFS Діани Тіщенко - «Кастинг-директори України», де зібрані корисні фото та інтерв'ю.

Підготуйте своє акторське портфоліо (резюме, фото, шоуріл) – та надсилайте їм на електронну пошту, бажано з невеличким описом, чому ви хочете працювати саме з цим кастинг-директором.

Якщо кастинг-директор побачить що ви можете підійти для однієї з ролей, вас неодмінно покличуть
Роль – це велика відповідальність.
Сотня самопроб і жодного фідбеку. Не зрозуміло, над чим працювати.
1-ий варіант. Порадьтеся з колегами, яким ви довіряєте. Можливо треба щось змінити в тому як ви записуєте самопроби. На каналі Spotlight є відео з купою порад з цього приводу.

2-ий варіант. Ви все робите чудово, але індустрія не знає що з вами робити. В такому випадку слід брати справу в свої руки. Шукати команду і створювати свої кіно, як це роблять Рікі Джервейс, Фібі Воллер-Брідж, Антон Лапенко та Слава Бабенков
"Шукайте команду і створюйте своє кіно"
Ні з ким записувати проби. Акторські матеріали - є тільки я, телефон та штатив
1-ий варіант. Допомагайте іншим акторам з самопробами і вони будуть допомагати вам. Навіть якщо ви в різних країнах ви можете підігрувати через skype. Ми так неодноразово писали проби з актором Philipp Mogilniskiy, який живе в Польщі.

2-ий варіант. Записати репліки інших персонажів на диктофон і відштовхуватися від цього. Або залишити паузи в самопробі і в монтажі вже додати ці репліки.

3-ий варіант. Переробити сцену в монолог, якщо це можливо
Допомагайте іншим акторам з самопробами і вони будуть допомагати вам
Що робити, щоб мене взяли? Ну хоч кудись?
Можете написать ось такий пост. Проблема полягає в тому, що якщо ви хочете «хоч кудись» - ви «хоч кудись» и потрапите, але вам це може не сподобатися. Тому раджу поставити собі мету. Наприклад оберіть свої найулюбленіші українські (або закордонні) фільми та серіали, знайдіть кастинг-директорів цих проєктів і зробіть те що описано в 1-му питанні
Як знайти агента?
Спочатку слід зрозуміти чи дійсно вам потрібен агент. На мій погляд, краще бути без агента, ніж з агентом, який вам не підходить. Частково ви можете знайти інформацію в інтернеті, наприклад на сторінках акторських агентств, або спитайте поради в колег чи знайомих вам кастинг-директорів.
Краще бути без агента, ніж з агентом, який вам не підходить.
Де шукати кастинги?
Є групи з кастингами в Facebook або Telegram. Або платформи - https://ua.castingcraft.com/, https://dreamcast.in.ua/, https://dzygamdb.com/ та інші
Як зробити так, щоб вистачало внутрішнього ресурсу для реалізації ролі?
Треба повертатися до питання – чому ти любиш свою справу? Іноді треба переключитися на щось інше? щоб апарат відпочив, як це роблять професійні спортсмени. Або потрібно більше практики яку можна отримати в театрі, студії або кіношколі. Людський потенціал неймовірний, головне його розвивати та давати можливість відновлюватись. Це як вдих та видих.
Бонус-питання на іншу тему: Якщо я хочу режисерувати власний фільм, як і де його пітчити?
Як правило кінофестивалі (напр. Молодість або ОМКФ) мають професійні секції з пітчингами. Є сайт - https://pitchua.com/, на якому проходять пітчинги. https://dzygamdb.com/uk - проводять сценарні пітчинги і можливо там ви зможете знайти свого продюсера. Script and Cast Pitch. В кожного пітчинга є свій регламент, тому варто ознайомитися з ним та, якщо є можливість, подивитися відео пітчингів інших учасників, щоб побачити що працює, а що ні.
Матеріал був цікавим?