Заявка на вступ до школи
Як ви дізнались про школу?
ГРАНТ НА НАВЧАННЯ
4 кроки задля можливості отримати грант на 1 рік навчання в Ukrainian Film School
2021-2022
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Ми вирішили надати можливість найталановитішим абітурієнтами виграти грант та отримати професію своєї мрії. Якщо ви готові проявити свій талант, мрієте знімати кіно, писати сценарії та грати головні ролі, створювати, а не тільки дивитися, то вам до нас.

Щороку ми отримуємо тисячі заявок на основні курси, проводимо сотні співбесід та відбираємо серед них близько 200 тих, хто в результаті стає студентами.

І нам неймовірно прикро, коли студенти навіть після успішних співбесід вимушені відмовитися від навчання з фінансових причин. Таких вкрай талановитих людей точно багато серед тих, хто не наважується прийти на співбесіду або навіть подати заявку на вступ. В Ukrainian Film School ми віримо в шанс.
Грант розповсюджується на навчання на будь-якому річному курсі в Ukrainian Film School студентам від 18 років. Для того, аби його отримати, треба пройти 4 етапи.
ЕТАП 1
розпочинається прямо зараз
ЕТАП 2
з 16 липня до 19 серпня, результати 21 серпня
ЕТАП 3
з 22 серпня до 29 серпня, результати - 1 вересня
ЕТАП 4
8 вересня
Готові?
КОЖЕН ЕТАП МАЄ ДЕНЬ СТАРТУ ТА ДЕДЛАЙН.
ПОЇХАЛИ!
ЕТАП 1
1
Аби підтвердити свою участь та розпочати боротьбу за грант, треба зареєструватися тут. Це по суті наше перше знайомство, де ми дізнаємося, хто ви є та яку кінопрофесію хочете обрати.
Зареєструватися зараз:
Реєстрація
Задля можливості отримати грант на 1 рік навчання в Ukrainian Film School
Ким хочете стати?
ЕТАП 2
2
до 19 серпня
Настав час заявити світу про свої наміри. Так ми будемо знати, що ви ставитеся серйозно до своєї боротьби за грант, готові про це говорити вголос, а головне - пояснити, чому саме ви заслуговуєте на те, щоб його отримати. У цьому етапі можуть брати участь лише ті, хто пройшов реєстрацію на етапі 1.
Що треба зробити?
Instagram
Facebook
1
Поставити "+" під публікацією в соцмережах UFS, де ми оголошуємо змагання за грант.
2
Зробити репост публікації в сторіз і відмітити нас @ukrainianfilmschool
3
Оформити у своєму профілі пост-самопрезентацію, де ви відповідаєте на запитання "Чому саме я маю отримати грант на навчання в Ukrainian Film School". Ви можете обрати для поста будь-яку близьку для вас форму: фото+текст, відео+текст, серія фото+текст. Нам важлива не форма, а зміст. Обов'язково відмічайте @ukrainianfilmschool та ставте #ufs_grant, аби ми вас легко знайшли.

Важливо!
Ми хочемо знати, не чому ви хочете у нас навчатися (бо ми питаємо про це кожного абітурієнта), а чому саме ви маєте отримати грант.
1
Поставити "+" під публікацією в соцмережах UFS, де ми оголошуємо грант.
2
Зробити репост публікації у своєму профілі та відмітити нас @ukrainianfilmschool
3
Оформити у своєму профілі пост-самопрезентацію, де вам необхідно продовжити фразу "Я маю отримати грант на навчання в UFS, тому що...". Ви можете обрати для поста будь-яку близьку для вас форму: фото+текст, відео+текст, серія фото+текст. Нам важлива не форма, а зміст. Обов'язково відмічайте @ukrainianfilmschool та ставте #ufs_grant, аби ми вас легко знайшли.

Важливо!
Ми хочемо знати, не чому ви хочете у нас навчатися (бо ми питаємо про це кожного абітурієнта), а чому саме ви маєте отримати грант.
Після завершення етапу №1 ми оберемо учасників, які зможуть надалі продовжувати боротьбу за грант.
Результати ми оголосимо 21 серпня.
ЕТАП 3
3
до 29 серпня
Умови другого етапу ми оголосимо 22 серпня. Coming Soon…
ЕТАП 4
4
8 вересня
У день знань ми запрошуємо вас в Ukrainian Film School на особисту зустріч з кураторами основних курсів та адміністрацією кіношколи. Тут ми вже нарешті будемо знайомитися в оффлайні.
Правила участі:
До участі допускаються всі, хто досяг 18 років
Необхідно мати профіль в соціальних мережах (Instagram та/або Facebook), де ми зможемо передивлятися ваші роботи на кожному етапі.
1
2
Питання та відповіді
Якщо в мене немає профілю в Instagram та/або Facebook, я можу взяти участь у боротьбі за грант?
Ні. Але заради такої мети, варто завести собі соцмережі, навіть якщо це тимчасово. Для нас це найкомфортніше місце, аби переглядати ваші роботи.

Нам цілком достатньо, якщо ви будете виконувати завдання лише в одній з двох соцмереж.
Якщо мені ще немає 18 років, я можу взяти участь у боротьбі за грант?
Ні. Грант можуть отримати лише повнолітні студенти. Але ми плануємо розігрувати грант в майбутньому, тому ви зможете спробувати свої сили, коли вам виповниться 18.
Скільки людей зможуть отримати грант?
Ми маємо намір надати гранти двом студентам незалежно від курсу, який вони оберуть.
Якщо я не встиг зареєструватися на нульовому етапі, я можу взяти участь у боротьбі за грант?
Ні, лише роботи учасників, які пройшли реєстрацію на нульовому етапі, будуть розглядатися далі.
Якщо у мене виникли технічні проблеми і я не зміг завантажити роботу в соцмережі?
Ми зможемо переглядати тільки ті роботи, які будемо бачити з відміткою @ukrainianfilmschool та #ufs_grant. Якщо у вас виникли технічні проблеми під час зйомки, монтажу або публікації відео, ми, на жаль, не зможемо вам допомогти. Але терміни кожного етапу досить реальні для того, аби ви встигли вирішити всі технічні проблеми.
Якщо я виграю грант та не зможу навчатися цього року або у 2-му семестрі, чи можна використати цей грант наступного року?
Ні, грант, який ви маєте шанс отримати, розповсюджується лише на навчальний рік 2021-2022. Якщо ви з якихось причин не зможете взяти участь цього року, ми віддамо цей грант іншій людині. Якщо ви пройдете навчання у 1-му семестрі, але не зможете навчатися у другому, то грант згорає і його не можна бути використати наступного року.
Скільки коштує участь в боротьбі за грант?
Участь безкоштовна. Але якщо ви виграєте грант, ми оформимо з вами договір на навчання за 1 гривню.
Якщо я вже пройшов/пройшла співбесіду для навчання в кіношколі, я можу взяти участь в боротьбі за грант?
Так. До участі допускаються всі.

Якщо ви виграєте грант, ми повернемо вам кошти, які ви заплатили за навчання.
Якщо ви не виграєте грант, це не означає, що ми не вважаємо вас безталанним.
Треба розуміти, що грант - це унікальна і дуже рідкісна можливість для обраних. Конкурс на грант в рази більший за конкурс на місце на курсі.