Поліна Толмачова розкаже, про історію, теорію та практику кіномаркетингу та спробує довести, що про кіно має комунікувати у будь-якій ситуації: навіть коли ви не маєте бюджету, коли кіно трохи не те, що ви очікували, коли бракує слів або часу.
Кіномаркетинг. Творчість, бізнес. очікування та реальність
8 вересня, 19:00 - 21:00
Відкрита лекція
*лекція безкоштовна
Offline
Кому буде найбільш корисним?
Продюсерам та режисерам, які у процесі роботи над проєктом відчувають, що недостатньо знають про просування власного фільму
Комунікаційники, піарники, SMM, які хотіли б працювати у сфері кіно
Початківцям у сфері кіно, які хотіли б дізнаватися якомога більше про індустрію
На сьогоднішній день - один із найавторитетніших в Україні фахівців з кіномаркетингу.

Працювала над просуванням таких проєктів: "Скажене весілля", "Скажене весілля-2", "Дике поле", "Захар Беркут", "Викрадена принцеса", "Мавка. Лісова пісня", "Ціна правди", та інші.

Виступила продюсеркою документальних фільмів «Аеропорт», «Рейд», «Як тебе звати».

А з недавнього часу Поліна є членкинею Ради з держпідтримки кінематографії.
Поліна Толмачова
Кіно — це не тільки продукт креативного бізнесу, але і результат творчих зусіль великого колективу.
Про що говоритимемо на лекції
Кіно - це не тільки витвір мистецтва, але і продукт, якій треба продати більше глядачам. Кіно - це не тільки продукт креативного бізнесу, але і результат творчих зусіль великого колективу.

Кіномаркетинг завжди на перетині цих двох складових кіно. Кіномаркетинг має свої особливості, які робить його одним з найцікавіших справ у світі. З одного боку класичні ринкові закони позиціювання, з іншого - високий рівень комунікацій.
Локація
Навчання буде проходити в центрі Києва в неймовірно креативній атмосфері Peremoga, що на вул. Ярославів вал, 15.

Peremoga — мережа просторів для роботи та проведення подій із індивідуальними офісами, переговорними кімнатами, івент-залами та коворкінг-зонами. Кожен простір присвячений видатним українцям минулого та сьогодення, а їх успіхи та досягнення надихають на власні перемоги щодня.

*Переговорки на Ярвалу присвячені художникам і поетам шістдесятникам, літературній групі Бу-Ба-Бу, сквоту Паркомуна, театру Березіль і т.д.