До Дня українського кіно чекаємо вас на Дні відкритих дверей в Українській кіношколі! Запрошуємо дітей та підлітків від 8 до 17 років поринути в захоплюючий кіно разом з нами!
✅ знайомство з кіношколою на її викладачами ✅ майстер-класи для майбутніх студентів від викладачів річних програм ✅ перегляд фільмів, знятих студентами річних програм для підлітків ✅ відповіді на всі запитання щодо навчання в Українській кіношколі!
Це — чудова нагода визначитись, яку програму обрати, та побачити, як проходить навчальний процес у кіношколі! Впевнені, вам сподобається!
Колаборативні роботи Навчальні короткометражні фільмі, які створюються у колаборації всіх програм. Сценаристи пишуть сценарії, продюсери організовують знімальну групу та весь кінопроцес, режисер відбирає акторів на ролі та керує творчим процесом зйомок, а оператор знімає це все на техніку, якою на тому чи іншому етапі навчання вже володіє. Колаборативні роботи передбачають більш плідну підготовку, ніжпрактичні роботи. Студенти мають тиждень на підготовку, 4 години в 1 локації та однаковий технічний райдер.
Дипломні роботи Фінальний проєкт, також створений у колаборації між програмами. Дипломна робота передбачає 2 етапи пітчингів, за результатами яких знімальна група отримує фінансування знімального процесу.
Дипломний пітчинг Той самий фінальний проєкт, ідею якого ви будете захищати перед представниками кіноіндустрії.
Сценарна річна програма
Що ви отримуєте у результаті програми
Портфоліо з реалізованих сценаріїв на великому екрані
Години роботи на знімальному майданчику
Можливість познайомитися з великою кількістю представників індустрії, а також захистити ідею свого фільму перед топовими кінопродюсерами України
Однодумців з числа студентів кіношколи, які постійно співпрацюють між собою не тільки в рамках навчання, але поза ним
Акторська річна програма
Програма
• Основи акторської майстерності. Термінологія. Методики практичної роботи.
• Основи мовлення. Дихання, артикуляція, посил голосу, вправи на техніку мовлення, дикцію.
• Режисура пластики тіла. Тілесні затиски. Вправи для розвитку емоційності, виразності, швидкої реакції, віри в запропоновані обставини.
• Емоції і почуття. Роль і методи її реалізації. Акторські системи – інтуїтивна й усвідомлена.
• Етюдний метод репетицій. Спроба оволодіння характером. Створення «нового» персонажа.
• Основи драматургії. Розбір сцени. Внутрішній монолог. Підтекст. Другий план. Надзавдання.
• Принципи роботи актора в кіно. Специфіка кастингу. Робота з режисером. Підготовка до проб.
• Основи кіновиробництва. Командна робота. Юридичні аспекти праці актора.
• Постановка випускних показів. Практика.
• Зйомки колаборативних робіт.
Режисерська річна програма
Що ви будете створювати протягом року?
Робота в "трійках" протягом першого семестру студенти працюють в "трійках": режисер-постановник, другий режисер, хлопавка. Знімальні групи утворюються шляхом жеребкування. Є три роботи протягом першого семестру, які необхідно знати кожній трійці змінюючи позиції між собою. Задача кожної зйомки - відпрацювати режисерські задачі та отримати практику на реальному майданчику.
Колаборативні роботи навчальні короткометражні фільмі, які створюються у колаборації всіх програм. Сценаристи пишуть сценарії, продюсери організовують знімальну групу та весь кінопроцес, режисер відбирає акторів на ролі та керує творчим процесом зйомок, а оператор знімає це все на техніку, якою на тому чи іншому етапі навчання вже володіє. Колаборативні роботи передбачають зміни по 4 або 6 годин, в 1 локації та однаковий технічний райдер.
Дипломні роботи фінальний проєкт, також створений у колаборації між програмами. Дипломна робота передбачає 2 етапи пітчингів, за результатами яких знімальна група отримує фінансування знімального процесу та 1 або 2 знімальні зміни.
Операторська річна програма
Особливості навчання на програмі
Головна особливість - це багато практики.
Ви будете працювати зі світлом, композицією, топовими кінокамерами та оптикою, навчитеся знімати зі steadicam, доллі, слайдером та краном.
Також паралельно з лекціями та практичними заняттями проходять підготовка та зйомка короткометражних фільмів, які всі курси створюють у колаборації.
Таким чином, по завершенню програми кожен студент має реальний досвід роботи оператором-постановником, відпрацьовані навички та шоурил зі своїми фільмами.