Заявка на вступ до школи
Як ви дізнались про школу?
Продюсерський інтенсив з Кирилом Горобцем
Цей інтенсив з виконавчим продюсером FILM.UA Group Кирилом Горобцем, який допоможе вам більше дізнатися про професію кінопродюсера та специфіку його роботи.

Дати воркшопу: Буде оголошено
Тривалість курсу: 3 дні, 12 годин
Кількість місць: 15 місць
Спеціальна ціна: Буде оголошено
КИРИЛО ГОРОБЕЦЬ
Кінопродюсер, виконавчий продюсер FILM.UA Group.

Працював на таких проєктах: повнометражні фільми «Пограбування по-українські» (2019) та «Скажене весілля» (2018), серіали «Невипадкові зустрічі» (2019), «Жіночий лікар» (2017), «Вікно життя - 2» (2017), «Вікно життя» (2016), «Лінія світла» (2016), «Володимирська 15» (2015), «Коли минуле попореду» (2015), «Майор та магія» (2015).

Програмa
3 дні по 4 години.
Основні задачі кінопродюсера
Основні задачі кінопродюсера
Чи повинен продюсер давати власні кошти на кіно? Чи має продюсер розбиратися в режисурі? Що він робить на знімальному майданчику? Чи можна назвати продюсера бухгалтером тільки в кіно? Всі ці міфи нарешті будуть розвінчені, і на інтенсиві ви зможете чітко структурувати свої знання про задачі кінопродюсера.
Сучасні інструменти роботи
Сучасні інструменти роботи
Ви познайомитеся з найефективнішими інструментами та ресурсами, які сьогодні використовують в роботі кінопродюсери всього світу. Ці інструменти дозволяють виконувати роботу швидше, ефективно займатися плануванням та налаштовують всі процеси кіновиробництва.
Специфіка роботи на українському ринку
Специфіка роботи на українському ринку
Ви дізнаєтеся, в яких реаліях сьогодні працюють кінопродюсери в Україні, з якими складнощами зіштовхуються та яким чином налаштовують свою роботу та навіть стають успішними.

Відгуки
Вартість навчання
Дати будуть оголошені пізніше
Програми які можуть вас зацікавити
Реєстрація
Обраний курс
Як ви дізнались про школу?