...

Випускник Кіношколи Карлос Соареш зіграв головну роль у серіалі «Карлос в Україні»

Опубліковано

22 Грудня, 2023

У грудні на каналі «Суспільне Культура» відбулась прем’єра серіалу “Карлос в Україні”, головну роль у якому зіграв випускник Української Кіношколи Карлос Соареш!

У грудні на каналі «Суспільне Культура» відбулась прем’єра серіалу “Карлос в Україні”, головну роль у якому зіграв випускник Української Кіношколи Карлос Соареш!

За сюжетом серіалу, американський журналіст Карлос приїздить в Україну, щоб зняти документальний проєкт про цивільне життя під час повномасштабної війни. У процесі роботи Карлос із захопленням відкриває для себе українців — щирих, енергійних та винахідливих людей, які навіть за найскладніших обставин зберігають силу духу та неймовірний оптимізм.
Для Карлоса Соареша це перша велика роль у кіно. «У серіалі йдеться про гарні, теплі моменти, які відбуваються навіть у такий час. Такі моменти, які в усіх нас були, – розповідав актор в інтерв’ю сайту «Детектор Медіа». Я, наприклад, закінчив Кіношколу, знявся в серіалі. Війна триває, і це страшно, потрібно боротися — але не можу сказати, що в цей час не відбувається нічого хорошого. Є в житті багато гарних моментів — і цей серіал саме про них».

До речі, актор згадує, як під час навчання в Українській Кіношколі загадав бажання – знятися в повнометражному фільмі. «У нас у Кіношколі був психолог, який говорив чітко записувати свої бажання. Я написав: «Хочу знятись у повному метрі». Мене затвердили, я знявся, але фільм не вийшов. «Ага, — подумав я, — бажання має бути ще чіткішим». «Хочу знятись у головній ролі», — загадав я наступне бажання. І так з’явився у моєму житті «Карлос в Україні». Я послав цей запит у Всесвіт — і бажання здійснилося», – говорить Карлос.

Вітаємо нашого випускника з важливим кроком у кінокар’єрі!

Фото — Володимир Шевчук, Анастасія Мантач, Наталія Анісімова