...

Анонси найближчих подій

Offline

29-30 червня
Гра в себе

Інтенсив “Гра в себе” – це експрес метод, аби вивільнити емоції та напругу, яка накопичилася за довгий час.

5 липня
2D анімація. Hand Draw

Курс для тих, хто хоче стати 2D художником-аніматором та отримати можливість не тільки навчатися у професіоналів з анімаційної студії Анімаград, але й, успішно закінчивши курс, працювати на одному з проєктів студії.

22 серпня
Акторський інтенсив

Це практичний інтенсивний курс для тих, хто хоче стати кіноактором. Цей курс допоможе тим, хто замислюється над професією актора, хто хоче познайомитись з собою, стати більш впевненим в собі та отримати поштовх для дій.

Дитяча школа

Все літо
Кiнoканікули. Літні зміни

Розкриємо таланти дитини, допоможемо зняти власний фільм із прем’єрою в справжньому кінотеатрі. Подаруйте школярам незабутній літній відпочинок!

Offline / Набір триває
Програма “Filmmaking”

Студенти знайомляться з процесом кіновиробництва. Вивчають основні етапи препродакшну, продакшну і постпродакшну.

Offline / Набір триває
Програма “Актор в кіно”

Знайомство з професією. Навчальна програма допоможе зрозуміти – твоє це чи ні? Курс поєднує в собі профорєнтацію та отримання практичних навичок, які знадобляться не тільки в кіно.

Онлайн

вересень 2024
Професія продюсера

Курс відкриє вам усі нюанси кінопродюсування. Від ідеї проекту до прем’єри фільму на кінофестивалі та кінотеатрального прокату дуже довгий шлях.

30 липня
Сценарний онлайн-курс

Досить писати собі у стіл! Опануй професію кіносценариста і монетезуй свої письменницькі таланти. Куратор курсу Павло Остріков допоможе підготувати ваш синопсис до пітчингу.

Продаж запису
VFX Crash Course

Воркшоп для тих, хто хоче розбиратися у тому, як працюють візуальні ефекти. Тут ви зрозумієте, як працюють VFX-дизайнери та художники, на що здатна графіка, коли вона рятує ситуацію, а коли навіть необмежений бюджет нічим не допоможе

  • 6 програм
  • Старт 1 жовтня

Відкрито набір на наші річні програми!