Анонси найближчих подій
Online
Мистецтво пост-продакшну
Курс призначений для кіно-монтажерів, які бажають підвищити свій професійний рівень, а також для майбутніх режисерів, кінооператорів, колористів та продюсерів
Професія продюсера
Курс відкриє вам усі нюанси кінопродюсування. Від ідеї проекту до прем'єри фільму на кінофестивалі та кінотеатрального прокату дуже довгий шлях.
Сценарний онлайн-курс
Досить писати собі у стіл! Опануй професію кіносценариста і монетезуй свої письменницькі таланти. Куратор курсу Павло Остріков допоможе підготувати ваш синопсис до пітчингу.
набір завершено
триває набір
30 квітня
Offline
Документальне кіно. Теорія та практика
Дізнайся все про найактуальніший жанр кінематографу сьогодення. Та почни знімати свої перші роботи вже протягом курсу під керівництвом професіонала.
Акторський інтенсив
Мрієте про акторську кар'єру? Протягом 3 місяців наші студенти матимуть 100% практичних занять з акторської майстерності та техніки мовлення, працюватимуть із режисером, арт-коучем і кастинг-директором.
Інтенсив "Гра в себе"
Відчуваєте себе у замкнутому колі? Не можете впоратися із тривожністю? Шукаєте нові цілі, орієнтири, нового себе? Ми знаємо як допомогти. Приходьте на інтенсив «Гра в себе» із психологом та арт-коучем Михайлом Грінченком.
16 квітня
11 квітня
20-21 квітня
Дитяча школа
Програма "Filmmaking"

Кiнoканікули. Літня зміна
Студенти знайомляться з процесом кіновиробництва. Вивчають основні етапи препродакшену, продакшену і постпродакшену.
Розкриємо таланти дитини, допоможемо зняти власний фільм із прем'єрою в справжньому кінотеатрі. Подаруйте школярам незабутній літній відпочинок!
Набір триває
Offline
все літо
Offline
Програма "Актор в кіно"
Знайомство з професією. Навчальна програма допоможе зрозуміти – твоє це чи ні? Курс поєднує в собі профорєнтацію та отримання практичних навичок, які знадобляться не тільки в кіно
Offline
Набір триває
Online
Продаж запису
Воркшоп для тих, хто хоче розбиратися у тому, як працюють візуальні ефекти. Тут ви зрозумієте, як працюють VFX-дизайнери та художники, на що здатна графіка, коли вона рятує ситуацію, а коли навіть необмежений бюджет нічим не допоможе
VFX Crash Course
6 програм
Старт 1 жовтня
Відкрито набір на наші річні програми!