...

Продюсерська річна програма

Надає ідеальне поєднання знань та навичок, які дозволяють стати продюсером з досвідом, кейсами, контактами та вмінням організовувати кінопроцес від підготовки до релізу фільму.

 • Кількість місць: 18

 • Набір відкрито

Ціль та можливості

Ми допомагаємо студентам отримати знання та практику, яких достатньо, аби розпочати з нуля кар’єру в кіно та працювати на реальних кінопроєктах.

Програма підійде тим, хто…

 • 01.

  захоплюється роботою з грошима та хоче працювати у творчому середовищі

 • 02.

  має досвід в управлінні, менеджменті, маркетингу, фінансах та готовий застосувати свій досвід у новій для себе області

 • 03.

  працював або працює в кіно на суміжних спеціальностях та прагне поглибити свої знання у кінопродюсуванні

Переваги навчання в кіношколі

 • Ваш підручник =
  знімальний майданчик

  Від самого початку навчання продюсери навчаються організовувати кіновиробицтво та швидко від теоретичних знань переміщаються на знімальний майданчик.

  Програма розрахована на сучасні реалії роботи, тому наші студенти опановують професійний програмний софт, який використовується в кіновиробництві сьогодні.

 • Практика

  Протягом програми студенти знімають фільми у колаборації з іншими програмами, таким чином отримують багато практики та з кожним новим завданням вдосконалюють навички.

 • Стажування

  Куратори програми забирають найкращих студентів до себе на практику або одразу на роботу.

 • Місце

  Заняття проходять на кіностудії FILM.UA, найбільшій у Східній Європі, в атмосфері безупинного кінопроцесу поруч з тими, хто прямо зараз знімає фільми.

 • Нетворкінг

  Постійний нетворкінг з лекторами, спікерами, кураторами, які є представниками кіноіндустрії та працюють в українському кіно прямо зараз.

 • Ком’юніті

  Співпраця з однокурсниками дуже часто перетворюється в майбутньому в спільну роботу, створення продакшнів та постійну колаборацію.

Що ви отримуєте у результаті програми

 • Години роботи на знімальному майданчику

  За рік ви організуєте, знімете та презентуєте кілька короткометражних фільмів, які сміливо відправляться у ваше портфоліо

 • Досвід у пітчингах

  Протягом року продюсери зі своїми команадами пітчингують ідеї кожного фільму, який зніматимуть під час навчання

 • Людей та знайомства у кіносфері

  Для продюсера контакти та нетворкінг – найважливіші інструменти роботи, бо саме це дозволяє шукати ідеї, гроші та можливості. Сам факт знаходження на кіностудії протягом року, постійний контакт з представниками індустрії під час лекцій дають гарантію корисних людей у професійному житті

 • Диплом

  Продюсери в кінці року виходять на пітчинг, де презентують свої проекти створені разом зі студентами сценарної програми навчання. Жюрі на пітчингу – це представники кіноіндустрії, які знаходяться в пошуку нових проектів

ОСОБЛИВІСТЬ НАВЧАННЯ – ПОСТІЙНА ПРАКТИКА

Не треба більше відкладати гроші в банку, а свою кінокар’єру – у довгий ящик. Бо в Ukrainian Film School завдяки колаборації з Monobank і Приватбанк є послуга «Покупка частинами». Так ви платите не за весь семестр одразу, а можете розділити оплату на кілька частин

Куратор програми

Кінопродюсер, виконавчий продюсер FILM.UA Group

Кирило Горобець

До кіно працював виконавчим директором, але захотів працювати в кіно, тому що вважав, що функції схожі, але тут більше можливостей і, звичайно ж, набагато цікавіше.

Кирило починав свою кінокар’єру з роботи майданчику хелпером, потім став адміністратором і поступово доріс до посади виконавчого продюсера студії.

В Ukrainian Film School Кирило випустив вже три курси не просто кінопродюсерів, а бійців кінопродюсування, які знають на зубок все про бюджет, специфіку роботи в кіно, серіалах та на телебаченні, про цільову аудиторію, тенденції та психологію в роботі з творчими людьми.

Це куратор, який на зв’язку зі своїми студентами 24/7, не проти короткого зум-колу, якщо від цього залежить доля фільму. А, повірте, факапів на майданчику завжди достатньо.

Його студенти часто переходять в категорію колег, бо він запрошує працювати їх на свої проєкти.

Проєкти:

Працював на таких проєктах: серіали «Пташка в клітці» (2022), «Скажи мені правду» (2021), «Невипадкові зустрічі» (2019), «Жіночий лікар» (2017), «Вікно життя – 2» (2017), «Вікно життя» (2016), «Лінія світла» (2016), «Володимирська 15» (2015), «Коли минуле попореду» (2015), «Майор та магія» (2015), повнометражні фільми «Пограбування по-українські» (2020), «Пограбування по-українські» (2019), «Скажене весілля» (2018).

Структура навчання

 • Теоретичні лекції

  • Пн, ср: 19.00-21.00 Сб:

   11.00-16.00

  з куратором та лекторами ви будете проходити теорію, створювати бюджети, вивчатимете софт.

 • Практика

  • Пн, ср: 19.00-21.00 Сб:

   11.00-16.00

  колаборація зі студентами всіх програм, під час якої ви будете організовувати кінопроцес від першої читки сценарію до здачі фільму в кінотеатр.

 • Запрошені лектори

  • Пн, ср: 19.00-21.00 Сб:

   11.00-16.00

  лекції на програмі читають представники індустрії, які знайомлять студентів з нюансами всіх суміжних кінопрофесій, у числі яких локейшн-менеджер, департаменти художників, гримерів, піротехніків, юристів тощо.

 • Пітчинг

  • Пн, ср: 19.00-21.00 Сб:

   11.00-16.00

  головний дипломний проєкт кожного продюсера – це пітчинг наприкінці навчального року перед журі, до якого входять кінопродюсери з багаторічним досвідом, власники продакшенів та кіностудій. Саме тут є шанс якомога голосніше заявити про себе та отримати можливість втілити ідею фільму.

Підготовка та зйомка колаборативних чи дипломних фільмів проходить паралельно з лекціями.

Що ви будете створювати протягом року?

 • Колаборативні роботи
  навчальні короткометражні фільмі, які створюються у колаборації всіх програм. Сценаристи пишуть сценарії, продюсери організовують знімальну групу та весь кінопроцес, режисер відбирає акторів на ролі та керує творчим процесом зйомок, а оператор знімає це все на техніку, якою на тому чи іншому етапі навчання вже володіє. Колаборативні роботи передбачають більш плідну підготовку, ніж практичні роботи. Студенти мають тиждень на підготовку, 4 години в 1 локації та однаковий технічний райдер.

 • Дипломні роботи
  фінальний проєкт, також створений у колаборації між програмами. Дипломна робота передбачає 2 етапи пітчингів, за результатами яких знімальна група отримує фінансування знімального процесу.

 • Дипломний пітчинг
  той самий фінальний проєкт, ідею якого ви будете захищати перед представниками кіноіндустрії.

Програма

 • 1.Основи кіновиробництва

  Підготовчий період до зйомок
  Зйомки
  Монтаж фільму
 • 2.Функції лінійного, виконавчого і креативного продюсера на проєктах

 • 3.Робота з авторами/заявками

 • 4.Робота зі сценарієм на проєктах

 • 5.Робота з командою на всіх етапах проєкту

 • 6.Оцінювання проєкту

  Фінансове планування
  Бюджетування
  Моніторинг і фінансовий контроль
 • 7.Програмне забезпечення

  Софт
  Документообіг
 • 8.Сучасні тенденції кіно і ТБ

  Оцінювання каналів і запитів ринку контенту
 • 9.Поняття «цільова аудиторія»

  Рейтинги
  Цифри
  Статистика
 • 10.Дистрибуція

  Міжнародна копродукція
  Фестивальне кіно
  Промокампанія
  Навчання і практика розробки проєкту на базі софту Filmtoolz від офіційного представника на території України
 • 11.Знайомство з суміжними професіями

 • 12.Практика

  Зйомки колаборативних робіт

Випускники про навчання

“Перед тим, як потрапити в UFS, я обирала між режисерським і продюсерським курсом. Саме продюсерський курс я обрала, бо вважаю, що продюсери – це саме ті люди, які можуть впливати на кіноіндустрію в цілому, вирішувати, на яких фільмах буде підростати молодь. Мені здається, що зараз саме час не перекладати відповідальність на когось іншого, а самим ставати тою активною частиною молоді, яка вирішує, яким буде українське кіно в майбутньому.

На одному з форумів я побачила наживо кураторів акторського, продюсерського та режисерського курсів. І власне за фаховими відповідями цих людей я зрозуміла, що UFS – це те місце, де я можу набратися знань, знайти потрібні контакти і знайомства для того, аби працювати в кіно.

Фактично за рік завдяки Ukrainian Film School я абсолютно змінила своє життя, я повністю занурилася у сферу продюсингу.”

АЛІНА ГИСЕВА

Я працюю у сфері кіно та телебачення з 2006 року за спеціальностю звукорежисер. На даний момент у мене є своя студія звукозапису, і я пішов навчатися на продюсера, бо це як мінімум добре для комунікації всередині компанії, для структуризації роботи в своєму бізнесі. Також я дуже люблю знімати і займаюся цим давно. У мене в планах і зйомки повних метрів, і серіалів. У мене було недостатньо знань про це, тому я пішов на цей курс.

Я вибрав UFS, бо зараз це найкраща школа на ринку, бо з людьми, які тут працюють, я знайомий дуже давно. На мою думку, це професіонали, одні з найкращих на ринку. Я знав, що тут мене навчать.

По-перше, кіношкола дала мені як мінімум “студентство”. По-друге, кіношкола – це комунікації, ти спілкуєшся з людьми. Тут я відчув себе творчо вільним. По-третє, кіношкола дала мені знання, спілкування з професіоналами, їхній досвід. Дуже цікаві в школі були лекції відомих кінодіячів – режисерів, продюсерів, послухати, як вони знімали в наших умовах кіно. Бо наш кіноринок – це нетиповий кіноринок. Цікаво було дізнатися, як продати це кіно.

Також дуже добре, що сама школа вчиться. Вона приймає свої помилки. У порівнянні з минулими роками я бачу розвиток. Школа завжди цікавиться, як нам, що нам додати, що зробити. І це круто, бо ти розумієш, що ти приніс гроші і ти отримуєш фідбек”.

ДМИТРО ТЕРЬОХІН

“Усе життя я займалася бізнесом, досить успішно, але я завжди мріяла потрапити у цю магію кіно. І я сюди прийшла, я захотіла стати продюсером.

На сьогоднішній момент UFS – це найоб’ємніша та найінформантивніша школа, яка дає максимально актуальні знання. Сьогодні з’явився тренд, сьогодні ж ми про нього знаємо. Звичайно дуже важлива самоосвіта, але UFS дає всю базову інформацію, на якій ви зможете побудувати свій величезний будинок.

UFS – це в першу чергу колектив, це дух, атмосфера. Ми познайомилися з великою кількістю людей, з топовими зірками, режисерами, вони ділилися з нами досвідом. У нас чудові викладачі, які віддавали нам всі свої знання, що вони накопичували роками. І ми це брали тут, сьогодні і зараз. Дуже цінно, що ми перезнайомилися між собою. Люди, які хочуть займатися творчістю, які хочуть щось змінити в кіноіндустрії, зробити продукт, якого ще не було в Україні. Ми всі тут, це дуже активне ядро, яке буде втілювати дуже велику кількість ідей, на які чекає Україна.

Завдяки UFS я вже сьогодні задіяна у чотирьохсерійному комерційному проєкті, хоча офіційно ще не дипломований продюсер. Але я вже в процесі, я вже в роботі”.

ІРИНА САУРІНА

“Мені здається, що продюсер – це майстер серед керівників, бо він має вирішувати задачі в умовах непередбачуваного ринку. На мій погляд, UFS – це єдина кіношкола в Україні, де можна дійсно навчитися бути продюсером і отримати практику.

Під час навчання я отримала підтримку, коло дуже приємних друзів, команду однодумців. Школа змінила відчуття себе. Тут є можливість бачити, як працюють над собою актори, про що розмовляють сценаристи, як думають режисери. І через це у мене виникають питання до себе, як жити, як досягати того, про що я мрію, як зробити себе кращою”.

МАРИНА КУЗЬМИЧЬОВА

Вартість навчання

Оплата за навчання здійснюється за семестр

 • Залишилось: 18 місць

 • Старт: 1 жовтня

 • 45 500 грн /
  семестр

  Рання ціна до 15 липня

 • 50 000 грн /
  семестр

  Пізня ціна з 16 липня

Інформація для абітурієнтів

Навчання на продюсерській програмі триває з 1 жовтня по 15 липня.
Співбесіди та прослуховування проходять з червня по вересень.

 • Зареєструватися на сайті на програму.

 • Вам зателефонує наш адміністратор та запросить вас на першу співбесіду.

 • До першої співбесіди надіслати: мотиваційний лист на 6-10 речень, фото та заповнити анкету.

 • Прийти на першу співбесіду.

 • Якщо ви пройшли успішно першу співбесіду, ми запросимо вас на другу, і ви отримаєте творче завдання.

 • За результатами другої співбесіди вас зараховують або не зараховують на курс.

 • У разі зарахування ви підписуєте договір та сплачуєте вартість навчання.