Заявка на вступ до школи
Як ви дізнались про школу?
ПРОДЮСЕРСЬКИЙ
курс
річна програма
Ви отримаєте ідеальне поєднання знань та навичок, які дозволять стати продюсером з досвідом, кейсами, контактами та вмінням організовувати кінопроцес від підготовки до релізу фільму.
Старт: 15 вересня
Залишилось: 9 місць
КУРС ПІДІЙДЕ ТИМ, ХТО
01
хоче працювати у креативній сфері та захоплюється роботою з бюджетами
02
має досвід в управлінні, менеджменті, маркетингу, фінансах та готовий застосувати свій досвід у новій для себе області
03
працював або працює в кіно на суміжних спеціальностях та прагне поглибити свої знання у кінопродюсуванні
Переваги навчання у кіношколі
1
Ваш підручник = знімальний майданчик
Від самого початку курсу ви будете організовувати кіновиробицтво та швидко від теоретичних знань переходити на знімальний майданчик.

Курс розрахований на сучасні реалії роботи, тому навчатись будете у професійному програмному софті, який використовують в кіно.
2
Практика
Протягом курсу ви будете знімаюти фільми у колаборації з іншими курсами, таким чином отримувати багато практики та з кожним новим завданням вдосконалювати навички.
3
Стажування
Куратори курсу забирають найкращих студентів до себе на практику або одразу на роботу.

Можливо саме ви станете найкращим студентом?
4
Місце
Заняття проходять на кіностудії FILM.UA, найбільшій у Східній Європі, в атмосфері безупинного кінопроцесу поруч з тими, хто прямо зараз знімає фільми.
5
Нетворкінг
Постійний нетворкінг з лекторами, спікерами, кураторами, які є представниками кіноіндустрії та працюють в українському кіно прямо зараз
6
Ком'юніті
Співпраця з однокурсниками дуже часто перетворюється в майбутньому в спільну роботу, створення продакшнів та постійну колаборацію.
Що ви отримуєте у результаті курсу
1
Години роботи на знімальному майданчику
За рік ви організуєте, знімете та презентуєте кілька короткометражних фільмів, які сміливо відправляться у ваше портфоліо
2
Досвід у пітчингах
Протягом року продюсери зі своїми команадами пітчингують ідеї кожного фільму, який зніматимуть під час навчання
3
Людей та знайомства у кіносфері
Для продюсера контакти та нетворкінг – найважливіші інструменти роботи, бо саме це дозволяє шукати ідеї, гроші та можливості. Сам факт знаходження на кіностудії протягом року, постійний контакт з представниками індустрії під час лекцій дають гарантію корисних людей у професійному житті
4
Диплом
В кінці року ви отримаєте диплом про успішне завершення навчання, де буде вказана кількість годин практики, ваші вміння, а також автографи керівниці кіношколи та вашого куратора.
ОСОБЛИВІСТЬ НАВЧАННЯ – ПОСТІЙНА ПРАКТИКА
Не треба більше відкладати гроші в банку, а свою кінокар'єру — у довгий ящик. Бо в Ukrainian Film School разом з Monobank є послуга «Покупка частинами». Так ви платите не за весь семестр одразу, а можете розділити оплату на кілька частин.
Куратор курсу
Кирило Горобець
До кіно працював виконавчим директором, але захотів працювати в кіно, тому що вважав, що функції схожі, але тут більше можливостей і, звичайно ж, набагато цікавіше.

Кирило починав свою кінокар'єру з роботи майданчику хелпером, потім став адміністратором і поступово доріс до посади виконавчого продюсера студії.

Працював на таких проєктах: повнометражні фільми «Пограбування по-українські» (2019) та «Скажене весілля» (2018), серіали «Невипадкові зустрічі» (2019), «Жіночий лікар» (2017), «Вікно життя - 2» (2017), «Вікно життя» (2016), «Лінія світла» (2016), «Володимирська 15» (2015), «Коли минуле попореду» (2015), «Майор та магія» (2015).

В Ukrainian Film School Кирило випустив вже три курси не просто кінопродюсерів, а бійців кінопродюсування, які знають на зубок все про бюджет, специфіку роботи в кіно, серіалах та на телебаченні, про цільову аудиторію, тенденції та психологію в роботі з творчими людьми.

Це куратор, який на зв'язку зі своїми студентами 24/7, не проти короткого зум-колу, якщо від цього залежить доля фільму. А, повірте, факапів на майданчику завжди достатньо.
Кінопродюсер, виконавчий продюсер FILM.UA Group
Структура навчання — як все побудовано?
Пн, ср, 19.00-21.00

Сб, 11.00-16.00
1
Теоретичні лекції
з куратором та лекторами ви будете проходити теорію, створювати бюджети, вивчатимете софт
2
Зйомки
колаборація зі студентами всіх курсів, під час якої ви будете організовувати кінопроцес від першої читки сценарію до здачі фільму в кінотеатр
3
Запрошені лектори
лекції на курсі читають представники індустрії, які знайомлять вас з нюансами всіх суміжних кінопрофесій, у числі яких локейшн-менеджер, департаменти художників, гримерів, піротехніків, юристів тощо
4
Пітчинг
головний дипломний проєкт кожного продюсера - це пітчинг перед журі, до якого входять кінопродюсери з багаторічним досвідом, власники продакшенів та кіностудій. Саме тут є шанс якомога голосніше заявити про себе та отримати можливість втілити ідею фільму
Підготовка та зйомка колаборативних чи дипломних фільмів проходить паралельно з лекціями.
Що ви будете створювати протягом року?
1
Колаборативні роботи
навчальні короткометражні фільми, які створюються у колаборації всіх курсів. Сценаристи пишуть сценарії, продюсери організовують знімальну групу та весь кінопроцес, режисер відбирає акторів та керує творчим процесом зйомок, а оператор знімає це все на техніку, якою на тому чи іншому етапі навчання вже володіє. Студенти мають тиждень на підготовку, 4 години в 1 локації та однаковий технічний райдер.
2
Дипломні фільми
фінальний проєкт, також створений у колаборації між курсами. Дипломна робота передбачає 2 етапи пітчингів, за результатами яких знімальна група отримує фінансування знімального процесу. В залежності від оцінок, знімальна група може отримати 1 або 2 знімальні дні.
3
Дипломний пітчинг
той самий фінальний проєкт, ідею якого ви будете захищати перед представниками кіноіндустрії.
Програма
Основи кіновиробництва.
Підготовчий період до зйомок. Зйомки. Монтаж фільму
• Функції лінійного, виконавчого і креативного продюсера на проєктах.
• Робота з авторами/заявками.
• Робота зі сценарієм на проєктах.
Робота з командою на всіх етапах проєкту.
Оцінювання проєкту.

Фінансове планування. Бюджетування. Моніторинг і фінансовий контроль.
Програмне забезпечення.
Софт. Документообіг.
Сучасні тенденції кіно і ТБ.
Оцінювання каналів і запитів ринку контенту.
Поняття «цільова аудиторія».
Рейтинги. Цифри. Статистика.
Дистрибуція.
Міжнародна копродукція. Фестивальне кіно. Промокампанія.
Навчання і практика розробки проєкту на базі софту Filmtoolz від офіційного представника на території України.
Знайомство з суміжними професіями.
Практика.

Зйомки колаборативних робіт.
Графік занять: 3 рази на тиждень
Лектори курсу*
*які читали лекції студентам у навчальному році 2020-2021
ВИПУСКНИКИ ПРО НАВЧАННЯ
ДМИТРО ТЕРЬОХІН
"Я працюю у сфері кіно та телебачення з 2006 року за спеціальностю звукорежисер. На даний момент у мене є своя студія звукозапису, і я пішов навчатися на продюсера, бо це як мінімум добре для комунікації всередині компанії, для структуризації роботи в своєму бізнесі. Також я дуже люблю знімати і займаюся цим давно. У мене в планах і зйомки повних метрів, і серіалів. У мене було недостатньо знань про це, тому я пішов на цей курс.


Я вибрав UFS, бо зараз це найкраща школа на ринку, бо з людьми, які тут працюють, я знайомий дуже давно. На мою думку, це професіонали, одні з найкращих на ринку. Я знав, що тут мене навчать.


По-перше, кіношкола дала мені як мінімум "студентство". По-друге, кіношкола - це комунікації, ти спілкуєшся з людьми. Тут я відчув себе творчо вільним. По-третє, кіношкола дала мені знання, спілкування з професіоналами, їхній досвід. Дуже цікаві в школі були лекції відомих кінодіячів - режисерів, продюсерів, послухати, як вони знімали в наших умовах кіно. Бо наш кіноринок - це нетиповий кіноринок. Цікаво було дізнатися, як продати це кіно.


Також дуже добре, що сама школа вчиться. Вона приймає свої помилки. У порівнянні з минулими роками я бачу розвиток. Школа завжди цікавиться, як нам, що нам додати, що зробити. І це круто, бо ти розумієш, що ти приніс гроші і ти отримуєш фідбек".
ІРИНА САУРІНА
"Усе життя я займалася бізнесом, досить успішно, але я завжди мріяла потрапити у цю магію кіно. І я сюди прийшла, я захотіла стати продюсером.

На сьогоднішній момент UFS - це найоб'ємніша та найінформантивніша школа, яка дає максимально актуальні знання. Сьогодні з'явився тренд, сьогодні ж ми про нього знаємо. Звичайно дуже важлива самоосвіта, але UFS дає всю базову інформацію, на якій ви зможете побудувати свій величезний будинок.

UFS - це в першу чергу колектив, це дух, атмосфера. Ми познайомилися з великою кількістю людей, з топовими зірками, режисерами, вони ділилися з нами досвідом. У нас чудові викладачі, які віддавали нам всі свої знання, що вони накопичували роками. І ми це брали тут, сьогодні і зараз. Дуже цінно, що ми перезнайомилися між собою. Люди, які хочуть займатися творчістю, які хочуть щось змінити в кіноіндустрії, зробити продукт, якого ще не було в Україні. Ми всі тут, це дуже активне ядро, яке буде втілювати дуже велику кількість ідей, на які чекає Україна.

Завдяки UFS я вже сьогодні задіяна у чотирьохсерійному комерційному проєкті, хоча офіційно ще не дипломований продюсер. Але я вже в процесі, я вже в роботі".
АЛІНА ГИСЕВА
"Перед тим, як потрапити в UFS, я обирала між режисерським і продюсерським курсом. Саме продюсерський курс я обрала, бо вважаю, що продюсери - це саме ті люди, які можуть впливати на кіноіндустрію в цілому, вирішувати, на яких фільмах буде підростати молодь. Мені здається, що зараз саме час не перекладати відповідальність на когось іншого, а самим ставати тою активною частиною молоді, яка вирішує, яким буде українське кіно в майбутньому.

На одному з форумів я побачила наживо кураторів акторського, продюсерського та режисерського курсів. І власне за фаховими відповідями цих людей я зрозуміла, що UFS - це те місце, де я можу набратися знань, знайти потрібні контакти і знайомства для того, аби працювати в кіно.

Фактично за рік завдяки Ukrainian Film School я абсолютно змінила своє життя, я повністю занурилася у сферу продюсингу."
МАРИНА КУЗЬМИЧЬОВА
"Мені здається, що продюсер - це майстер серед керівників, бо він має вирішувати задачі в умовах непередбачуваного ринку. На мій погляд, UFS - це єдина кіношкола в Україні, де можна дійсно навчитися бути продюсером і отримати практику.

Під час навчання я отримала підтримку, коло дуже приємних друзів, команду однодумців. Школа змінила відчуття себе. Тут є можливість бачити, як працюють над собою актори, про що розмовляють сценаристи, як думають режисери. І через це у мене виникають питання до себе, як жити, як досягати того, про що я мрію, як зробити себе кращою".
Вартість навчання
Оплата за навчання здійснюється за семестр
Залишилось: 9 місць
Старт: 15 вересня
Подати заявку
При оплаті до 15 липня
грн/семестр
35 000
При оплаті з 16 липня
грн/семестр
37 000
Інформація для абітурієнтів
Навчання операторському курсі триває з 15 вересня по 15 липня. Співбесіди проходять з червня по вересень.
1
Зареєструватися на сайті на курс
2
Вам зателефонує наш адміністратор та запросить вас на першу співбесіду
3
Прийти на першу співбесіду та показати портфоліо з ваших найкращих робіт на даний момент. Це можуть бути фотографії чи відео.
4
Якщо ви пройшли успішно першу співбесіду, ми запросимо вас на другу співбесіду і ви отримаєте індивідуальне творче завдання.
5
За результатами другої співбесіди вас зараховують або не зараховують на курс.
6
У разі зарахування ви підписуєте договір та сплачуєте вартість навчання.