Надає ідеальне поєднання знань та навичок, які дозволяють стати продюсером з досвідом, кейсами, контактами та вмінням організовувати кінопроцес від підготовки до релізу фільму
річна програма
ПРОДЮСЕРСЬКа
Набір завершено
Кількість місць: 18
Ціль та можливості
Ми допомагаємо студентам отримати знання та практику, яких достатньо, аби розпочати з нуля кар'єру в кіно та працювати на реальних кінопроєктах.
Програма підійде тим, хто…
02
має досвід в управлінні, менеджменті, маркетингу, фінансах та готовий застосувати свій досвід у новій для себе області
01
захоплюється роботою з грошима та хоче працювати у творчому середовищі
03
працював або працює в кіно на суміжних спеціальностях та прагне поглибити свої знання у кінопродюсуванні
Переваги навчання в кіношколі
1
Ваш підручник = знімальний майданчик
Від самого початку навчання продюсери навчаються організовувати кіновиробицтво та швидко від теоретичних знань переміщаються на знімальний майданчик.

Програма розрахована на сучасні реалії роботи, тому наші студенти опановують професійний програмний софт, який використовується в кіновиробництві сьогодні.
2
Практика
Протягом програми студенти знімають фільми у колаборації з іншими програмами, таким чином отримують багато практики та з кожним новим завданням вдосконалюють навички.
3
Стажування
Куратори програми забирають найкращих студентів до себе на практику або одразу на роботу.
4
Місце
Заняття проходять на кіностудії FILM.UA, найбільшій у Східній Європі, в атмосфері безупинного кінопроцесу поруч з тими, хто прямо зараз знімає фільми.
5
Нетворкінг
Постійний нетворкінг з лекторами, спікерами, кураторами, які є представниками кіноіндустрії та працюють в українському кіно прямо зараз.
6
Ком'юніті
Співпраця з однокурсниками дуже часто перетворюється в майбутньому в спільну роботу, створення продакшнів та постійну колаборацію.
Що ви отримуєте у результаті програми
1
Години роботи на знімальному майданчику
За рік ви організуєте, знімете та презентуєте кілька короткометражних фільмів, які сміливо відправляться у ваше портфоліо
2
Досвід у пітчингах
Протягом року продюсери зі своїми команадами пітчингують ідеї кожного фільму, який зніматимуть під час навчання
3
Людей та знайомства у кіносфері
Для продюсера контакти та нетворкінг – найважливіші інструменти роботи, бо саме це дозволяє шукати ідеї, гроші та можливості. Сам факт знаходження на кіностудії протягом року, постійний контакт з представниками індустрії під час лекцій дають гарантію корисних людей у професійному житті
4
Диплом
Продюсери в кінці року виходять на пітчинг, де презентують свої проекти створені разом зі студентами сценарної програми навчання. Жюрі на пітчингу – це представники кіноіндустрії, які знаходяться в пошуку нових проектів
ОСОБЛИВІСТЬ НАВЧАННЯ – ПОСТІЙНА ПРАКТИКА
Не треба більше відкладати гроші в банку, а свою кінокар'єру - у довгий ящик. Бо в Ukrainian Film School завдяки колаборації з Monobank і Приватбанк є послуга «Покупка частинами». Так ви платите не за весь семестр одразу, а можете розділити оплату на кілька частин
Куратор програми
Кирило Горобець
До кіно працював виконавчим директором, але захотів працювати в кіно, тому що вважав, що функції схожі, але тут більше можливостей і, звичайно ж, набагато цікавіше.

Кирило починав свою кінокар'єру з роботи майданчику хелпером, потім став адміністратором і поступово доріс до посади виконавчого продюсера студії.

Працював на таких проєктах: серіали «Пташка в клітці» (2022), «Скажи мені правду» (2021), «Невипадкові зустрічі» (2019), «Жіночий лікар» (2017), «Вікно життя - 2» (2017), «Вікно життя» (2016), «Лінія світла» (2016), «Володимирська 15» (2015), «Коли минуле попореду» (2015), «Майор та магія» (2015), повнометражні фільми «Пограбування по-українські» (2020), «Пограбування по-українські» (2019), «Скажене весілля» (2018).

В Ukrainian Film School Кирило випустив вже три курси не просто кінопродюсерів, а бійців кінопродюсування, які знають на зубок все про бюджет, специфіку роботи в кіно, серіалах та на телебаченні, про цільову аудиторію, тенденції та психологію в роботі з творчими людьми.

Це куратор, який на зв'язку зі своїми студентами 24/7, не проти короткого зум-колу, якщо від цього залежить доля фільму. А, повірте, факапів на майданчику завжди достатньо.

Його студенти часто переходять в категорію колег, бо він запрошує працювати їх на свої проєкти.
Кінопродюсер, виконавчий продюсер FILM.UA Group
Структура навчання
Пн, ср: 19.00-21.00
Сб: 11.00-16.00
1
Теоретичні лекції
з куратором та лекторами ви будете проходити теорію, створювати бюджети, вивчатимете софт.
2
Практика
колаборація зі студентами всіх програм, під час якої ви будете організовувати кінопроцес від першої читки сценарію до здачі фільму в кінотеатр.
3
Запрошені лектори
лекції на програмі читають представники індустрії, які знайомлять студентів з нюансами всіх суміжних кінопрофесій, у числі яких локейшн-менеджер, департаменти художників, гримерів, піротехніків, юристів тощо.
4
Пітчинг
головний дипломний проєкт кожного продюсера - це пітчинг наприкінці навчального року перед журі, до якого входять кінопродюсери з багаторічним досвідом, власники продакшенів та кіностудій. Саме тут є шанс якомога голосніше заявити про себе та отримати можливість втілити ідею фільму.
Підготовка та зйомка колаборативних чи дипломних фільмів проходить паралельно з лекціями.
Що ви будете створювати протягом року?
1
Колаборативні роботи
навчальні короткометражні фільмі, які створюються у колаборації всіх програм. Сценаристи пишуть сценарії, продюсери організовують знімальну групу та весь кінопроцес, режисер відбирає акторів на ролі та керує творчим процесом зйомок, а оператор знімає це все на техніку, якою на тому чи іншому етапі навчання вже володіє. Колаборативні роботи передбачають більш плідну підготовку, ніж практичні роботи. Студенти мають тиждень на підготовку, 4 години в 1 локації та однаковий технічний райдер.
2
Дипломні роботи
фінальний проєкт, також створений у колаборації між програмами. Дипломна робота передбачає 2 етапи пітчингів, за результатами яких знімальна група отримує фінансування знімального процесу.
3
Дипломний пітчинг
той самий фінальний проєкт, ідею якого ви будете захищати перед представниками кіноіндустрії.
Програма
Основи кіновиробництва.
Підготовчий період до зйомок. Зйомки. Монтаж фільму
• Функції лінійного, виконавчого і креативного продюсера на проєктах.
• Робота з авторами/заявками.
• Робота зі сценарієм на проєктах.
Робота з командою на всіх етапах проєкту.
Оцінювання проєкту.

Фінансове планування. Бюджетування. Моніторинг і фінансовий контроль.
Програмне забезпечення.
Софт. Документообіг.
Сучасні тенденції кіно і ТБ.
Оцінювання каналів і запитів ринку контенту.
Поняття «цільова аудиторія».
Рейтинги. Цифри. Статистика.
Дистрибуція.
Міжнародна копродукція. Фестивальне кіно. Промокампанія.
Навчання і практика розробки проєкту на базі софту Filmtoolz від офіційного представника на території України.
Знайомство з суміжними професіями.
Практика.

Зйомки колаборативних робіт.
Графік занять: 3 рази на тиждень
Лектори програми
*які читали лекції студентам у навчальному році 2021-2022
Випускники про навчання
Вартість навчання
Оплата за навчання здійснюється за семестр
Залишилось: 18 місць
Старт: 1 жовтня
Рання ціна до 15 липня
грн/семестр
39 500
Пізня ціна з 16 липня
грн/семестр
43 500
Інформація для абітурієнтів
Навчання на продюсерській програмі триває з 1 жовтня по 1 серпня.
Співбесіди та прослуховування проходять з червня по вересень.
1
Зареєструватися на сайті на програму
2
Вам зателефонує наш адміністратор та запросить вас на першу співбесіду
3
Прийти на першу співбесіду та показати портфоліо з ваших найкращих робіт на даний момент. Це можуть бути фотографії чи відео.
4
Якщо ви пройшли успішно першу співбесіду, ми запросимо вас на другу співбесіду і ви отримаєте індивідуальне творче завдання.
5
За результатами другої співбесіди вас зараховують або не зараховують на курс.
6
У разі зарахування ви підписуєте договір та сплачуєте вартість навчання.