Короткі програми
Короткі програми
Відчуваєте себе у замкнутому колі? Не можете впоратися із тривожністю? Шукаєте нові цілі, орієнтири, нового себе? Ми знаємо як допомогти. Приходьте на інтенсив «Гра в себе» із психологом та арт-коучем Михайлом Грінченком.

20-21 квітня
Курс відкриє вам усі нюанси кінопродюсування. Від ідеї проекту до прем'єри фільму на кінофестивалі та кінотеатрального прокату дуже довгий шлях.

триває набір
Це практичний інтенсивний курс для тих, хто хоче стати кіноактором. Цей курс допоможе тим, хто замислюється над професією актора, хто хоче познайомитись з собою, хто хоче стати більш впевненим в собі та отримати поштовх для дій

11 квітня
Дізнайся все про найактуальніший жанр кінематографу сьогодення. Та почни знімати свої перші роботи вже протягом курсу під керівництвом професіонала.

16 квітня
Досить писати собі у стіл! Опануй професію кіносценариста і монетезуй свої письменницькі таланти. Куратор курсу Павло Остріков допоможе підготувати ваш синопсис до пітчингу.

30 квітня
Ексклюзивний курс акторки та режисерки дубляжу Катерини Брайковської

очікується восени
Практичний курс, який об'єднує в собі сценаристику, режисуру та режисуру монтажу у простій схематичній подачі та надає можливість студентам працювати одразу після закінчення курсу

очікується влітку
Курс призначений для кіно-монтажерів, які бажають підвищити свій професійний рівень, а також для майбутніх режисерів, кінооператорів, колористів, звукорежисерів та продюсерів - для всіх, від кого залежить процес створення фільму на етапі пост-продакшн.

набір завершено
Це курс для тих, хто хоче у майбутньому працювати в кіно, але поки не знає, якою саме професію обрати. Тут ми навчаємо студентів режисерській, сценарній, продюсерській та операторській майстерності.

навчання триває
Воркшоп для тих, хто хоче розбиратися у тому, як працюють візуальні ефекти. Тут ви зрозумієте, як працюють VFX-дизайнери та художники, на що здатна графіка, коли вона рятує ситуацію, а коли навіть необмежений бюджет нічим не допоможе

Продаж запису воркшопу
Підписуйтесь на розсилку,
щоб отримувати запрошення на курси і лекції якнайшвидше.