...

Короткі програми

27 червня
Безкоштовний онлайн вебінар по 2D анімації

Онлайн вебінар 27 червня о 20:00 з куратором курсу 2D анімації Ольгою Максюк.

5 липня
2D анімація. Hand Drawn

Курс для тих, хто хоче стати 2D художником-аніматором та отримати можливість не тільки навчатися у професіоналів з анімаційної студії Анімаград, але й, успішно закінчивши курс, працювати на одному з проєктів студії.

22 серпня
Акторський інтенсив

Акторський інтенсив Це практичний інтенсивний курс для тих, хто хоче стати кіноактором. Цей курс допоможе тим, хто замислюється над професією актора, хто хоче познайомитись з собою, хто хоче стати більш впевненим в собі та отримати поштовх для дій.

29-30 червня
Гра в себе

Інтенсив "Гра в себе" – це експрес метод, аби вивільнити емоції та напругу, яка накопичилася за довгий час. Після 16-годинної інтенсивної сесії в групі ви зможете звільнити простір для нового, відчути "очищення", знайти нові зміст.

вересень 2024
Шлях від ідеї до успішного продюсування

Курс відкриє вам усі нюанси кінопродюсування. Від ідеї проекту до прем'єри фільму на кінофестивалі та кінотеатрального прокату дуже довгий шлях.

30 липня
Від ідеї до синопсису

Досить писати собі у стіл! Опануй професію кіносценариста і монетезуй свої письменницькі таланти. Куратор курсу Павло Остріков допоможе підготувати ваш синопсис до пітчингу.

23 липня
Filmmakers

Це курс для тих, хто хоче у майбутньому працювати в кіно, але поки не знає, якою саме професію обрати. Тут ми навчаємо студентів режисерській, сценарній, продюсерській та операторській майстерності.

очікується влітку
Драматургія монтажу

Практичний курс, який об'єднує в собі сценаристику, режисуру та режисуру монтажу у простій схематичній подачі та надає можливість студентам працювати одразу після закінчення курсу.

очікується восени
Озвучення та дубляж

Ексклюзивний курс акторки та режисерки дубляжу Катерини Брайковської.

набір завершено
Мистецтво постпродакшну: від основ до професіоналізму

Курс призначений для режисерів монтажу, а також для майбутніх режисерів, кінооператорів, колористів, звукорежисерів та продюсерів.

продаж запису воркшопу
VFX Crash Course

Воркшоп для тих, хто хоче розбиратися у тому, як працюють візуальні ефекти. Тут ви зрозумієте, як працюють VFX-дизайнери та художники, на що здатна графіка, коли вона рятує ситуацію, а коли навіть необмежений бюджет нічим не допоможе.