...

Акторська річна програма

Під час програми ви опануєте основні навички акторської майстерності та вивчите специфіку роботи актора в кіно

 • Кількість місць: 18

 • Набір відкрито

Ціль та можливості

Основною метою акторської програми є виховання професійних спеціалістів, які стануть конкуретноспроможними не тільки на українському ринку, а й на міжнародному. Саме за цими вимогами в школі створена унікальна, ексклюзивна програма навчання студентів, яка увібрала в собі найкращі здобутки світових систем виховання акторів. За період навчання студенти вивчають всю основну теоретичну базу майстерності актора, а також отримують велику практику роботи на знімальному майданчику та в драматургічному класі.

Особливості навчання в кіношколі

 • У кіношколі ми виховуємо у першу чергу кіноакторів, які розуміють специфіку роботи на знімальному майданчику.

 • Протягом року ми запрошуємо на лекції кастинг-директорів, які розповідають про вимоги до кіноакторів під час проб та в роботі над фільмом, а також на практиці тренують студентів проходити кастинги.

 • Студенти всіх програм об’єднуються та знімають короткометражні фільми, де задіюють на всі ролі студентів акторської програми.

 • Заняття проходять на кіностудії FILM.UA, найбільшій у Східній Європі, в атмосфері безупинного кінопроцесу поруч з тими, хто прямо зараз знімає фільми.

 • Тут відбувається постійний нетворкінг з лекторами, спікерами, кураторами, які є представниками кіноіндустрії та працюють в українському кіно прямо зараз.

Не треба більше відкладати гроші в банку, а свою кінокар’єру – у довгий ящик. Бо в Ukrainian Film School завдяки колаборації з Monobank і Приватбанк є послуга «Покупка частинами». Так ви платите не за весь семестр одразу, а можете розділити оплату на кілька частин

Куратор програми

Максим Михайліченко

Актор театру та кіно, режисер Театру на Липках, Заслужений діяч мистецтв України, володар Київської пекторалі, куратор акторського курсу UFS.

Понад 20 років в професії. Зіграв понад 25 ролей в кіно, та понад 150 головних ролей в театрі.

Як режисер Максим поставив десятки вистав, близько 20 з яких тільки в Ukrainian Film School разом зі студентами під час навчання.

Уже близько 7 років викладає акторську майстерність студентам, об’єднуючи у своїй викладацькій практиці велику кількість методів, практик, тренінгів, аби якомога “достукатися” до кожного та навчити вчитися.

Через його метод пройшло близько 300 студентів, які зараз успішно працюють в кіно та зустрічаються тепер з куратором на знімальному майданчику.

Інтерв’ю

#UFSteam: відверті інтерв’ю

Можливості та особливості навчання, а також плани на майбутній рік — відповіді на найактуальніші питання ви можете знайти у інтерв’ю з кураторами наших річних програм. Залишилося лише клікнути 🙂

Максим Михайліченко

«Вважаю нормальним зробити акторське виховання обов’язковим для всіх»

Як проходить навчання?

1. Акторська майстерність

2. Режисура пластики

3. Техніка мовлення

4. Заняття з акторським коучем

5. Заняття із запрошеними лекторами (режисерамии, кастинг-директорами, акторами, талант-менеджерами тощо)

 

Графік занять: 4 рази на тиждень

 • Зі всіх основних предметів курсу студенти влаштовують кілька відкритих підсумкових показів за рік

 • Акторська майстерність – 4 покази
  Режисура пластики – 2 покази
  Техніка мовлення – 2 покази

Типовий тиждень на акторській програмі виглядає приблизно так*:

*Таким чином виглядав тиждень у студентів
акторської програми у навчальному році 2021-2022

 • Понеділок
  18:00-20:00 Режисура пластики
  20:00-22:00 Акторська майстерність

 • Середа
  18:00-20:00 Техніка мовлення
  20:00-22:00 Акторська майстерність

 • П’ятниця
  18:00-20:00 Акторська майстерність
  20:00-22:00 Заняття з акторським коучем

 • Субота
  Лекції із запрошеними лекторами

Репетиції, виконання завдань з партнерами, підготовка та зйомка колаборативних чи дипломних фільмів проходять паралельно з лекціями.

Структура навчання

 • Теоретичні лекції

  з куратором ви будете проходити теорію та вивчати різноманітні акторські техніки та інструменти

 • Практика

  кожна теоретична лекція одразу підкріплюється практичними завданнями. Буквально з першого заняття студенти починають працювати в кадрі – спочатку на телефон, і згодом потрапляють на справжній знімальний майданчик

 • Домашні завдання

  по суті навчання не припиняється майже ніколи, бо поза лекціями студенти багато знімають та відправляють відео куратору. Куратор курсу ставить задачу зняти в середньому 50 монологів за один навчальний рік. Також куратор складає перелік вистав, виставок, музеїв, фільмів, книжок, які студенти мають відвідати, подивитися та прочитати

 • Зйомки

  протягом року студенти всіх програм об’єднуються у знімальні групи та створюють короткометражні фільми, де задіюють студентів-акторів

 • Відкриті покази

  хоча навчання в першу чергу направлене на специфіку кіно, акторські покази перед живим глядачем так само є важливим етапом роботи на акторському курсі

 • Робота з акторським коучем

  ці заняття з коучем допомагають акторові краще пізнати себе, свої особливості та навчать цими особливостями користуватися в роботі

Програма

 • 1.Основи акторської майстерності

  Термінологія
  Методики практичної роботи
 • 2.Основи мовлення

  Дихання, артикуляція, посил голосу, вправи на техніку мовлення, дикцію
 • 3.Режисура пластики тіла

  Тілесні затиски
  Вправи для розвитку емоційності, виразності, швидкої реакції, віри в запропоновані обставини
 • 4.Акторська увага та уява

  Подія
  Дія
  Сценічна задача
  Конфлікт
  Боротьба
 • 5.Емоції і почуття

  Роль і методи її реалізації
  Акторські системи – інтуїтивна й усвідомлена
 • 6.Етюдний метод репетицій

  Спроба оволодіння характером
  Створення «нового» персонажа
 • 7.Основи драматургії

  Розбір сцени
  Внутрішній монолог
  Підтекст
  Другий план
  Надзавдання
 • 8.Принципи роботи актора в кіно

  Специфіка кастингу
  Робота з режисером
  Підготовка до проб
 • 9.Основи кіновиробництва

  Командна робота
  Юридичні аспекти праці актора
 • 10.Постановка випускних показів. Практика

 • 11.Зйомки колаборативних робіт

Що ви отримуєте у результаті програми

 • Сотні годин практики
  Досвід роботи в кадрі та перед живим глядачем

 • Знайомства
  Можливість познайомитися з великою кількістю представників індустрії та кастинг-директорами

 • Портфоліо
  Число фільмів та відеоматеріалів, які можна використовувати для шоурила

 • Однодумців
  Однодумців з числа студентів кіношколи, які постійно співпрацюють між собою не тільки в рамках навчання, але поза ним

Випускники про навчання

Під час навчання розумієш, що кіно – не місце для необґрунтованого самозамилування, а навчання в школі – не розважальна прогулянка, хоч і повна веселих і яскравих моментів. Викладачі школи можуть дати вам те, чого ви хочете, але варто пам’ятати, що UFS – це контрастний душ для тих, хто не знає, чого він хоче.

Сергій Арнаутов

Актор

Вирішальним аргументом на користь вибору кіношколи UFS стали кілька факторів: спеціальність “кінорежисура”, строк навчання, викладачі та комунікація з кіностудією. Навчання в школі поклало початок формуванню уявлення про професію, дало необхідні знання та навички для початку роботи режисером і другим режисером: тільки за час навчання зняла як режисер три короткометражні фільми та працювала другим режисером у серіалі.

Ви навчили бути сміливими й рішучими, а в життя та кар’єрі намітився новий виток завдяки отриманому в школі досвіду. UFS – це можливість «піднятися ліфтом» на поверх кіновиробництва, поки інші «йдуть по сходах».

Юлія Дегліна

Режисерка

UFS – кіношкола, де можна розкрити талант і отримати старт для успішної кар’єри: я, наприклад, після навчання знайшла агента і стала активно зніматися у кіно. Потім зрозуміла, що хочу рухатися далі та поїхала вчитися до New York Film Academy у США. У школі я навчилася бути чутливою і зібраною, емоційною і дисциплінованою, краще розуміти себе і легше взаємодіяти з іншими людьми. Зникли страхи, у мене з’явилася «друга сім’я» і я навчилася працювати у команді. І закохалася в професію ще більше, а найкращий спогад й перший в житті подібний досвід – підготовка до вистави й гра на сцені.

Це незабутні відчуття і я знову хочу це повторити під керівництвом куратора акторського курсу Максима Михайличенка. У нас була чудова група, в школі – талановиті викладачі, а всі знайомства виявилися корисними як для професійного, так і для особистісного розвитку.

Марина Бородина

Акторка

На вибір кіношколи UFS вплинули імідж кіностудії FILM.UA, на території якої я раніше знімав свій телепроект, і знайомство з професіоналом своєї справи, засновником і керівником школи Альоною, з командою якої ми досі співпрацюємо на багатьох проектах. Завдяки школі, я розширив діапазон моїх ремесел і зрозумів, що мені подобається поєднувати роботу в кадрі й за кадром одночасно. Як актор, я знявся в багатьох вітчизняних і міжнародних кіносеріальних проектах і рекламах.

UFS – найкраща база для підготовки фахівців медіа-індустрії та найкраще місце, де я коли-небудь навчався. Тут відбулося найнесподіваніше знайомство – ще одне знайомство з самим собою, тобто ще одним чуваком, який живе в мені.

Олексій Комаровський

Актор

UFS – це перший крок до розуміння професії, тренувальна база “космонавтів”. До вступу я викладав фізичне виховання, а завдяки кіношколі став професійним актором. Я отримую задоволення від професії, мене запрошують працювати в телевізійні проекти та кіно. Завдяки школі я потрапив в коло цікавих та творчих людей, де кожен заслуговує на повагу.

Євген Рачок

Актор

Школа привабила можливістю працювати на кіностудії після закінчення. Так і вийшло: я був випускником першого року, а зараз – куратор курсу filmmaking. 🙂 Завдяки UFS я познайомився з новими людьми, працював на різних проектах та отримав практичні знання з режисури. Навчився швидко приймати рішення, орієнтуватися на ринку, бути режисером.

UFS – це найшвидший шлях на знімальний майданчик і єдине місце, де можна швидко знайти нову професію, нових друзів і відразу почати працювати у кіновиробництві.

Павло Цибенко

Режисер

Вартість навчання

Оплата за навчання здійснюється за семестр

 • Залишилось: 18 місць

 • Старт: 1 жовтня

 • 45 500 грн /
  семестр

  Рання ціна до 15 липня

 • 50 000 грн /
  семестр

  Пізня ціна з 16 липня

Інформація для абітурієнтів

Навчання на акторській програмі триває з 1 жовтня по 15 липня.
Співбесіди та прослуховування проходять з червня по вересень.

 • Надіслати заявку на обраний курс

 • Очікувати на наш дзвінок із запрошенням на співбесіду

 • Зареєструватися на співбесіду

 • До першої співбесіди надіслати: заповнену анкету, відеовізитівку, мотиваційний лист та фото

 • На першу співбесіду підготувати: монолог українською, аби ваш виступ тривав не більше 2х хвилин

 • За результатами першої співбесіди дочекатися запрошення на другу співбесіду

 • Прийти на другу індивідуальну співбесіду

 • У разі успішного проходження другої співбесіди підписати договір та сплатити за навчання