...

Діти з Української Кіношколи знялись у відеоролику до Дня Збройних сил України

Опубліковано

21 Грудня, 2023

Ролик-привітання оприлюднили на каналі Генерального штабу ЗСУ

На YouTube-каналі Генерального штабу ЗСУ вийшов відеоролик-привітання українців із Днем Збройних сил України та Днем Святого Миколая. За сюжетом, у ролику діти дякують своїм рідним – захисникам і захисницям – та просять захистити наш спільний дім – Україну. Ролик створили на волонтерських засадах українські компанії та митці.

У головних ролях у відеоролику знялися студенти Української Кіношколи, яка виховує нове покоління українських кінопрофесіоналів. Акторами стали студенти і випускники Української Кіношколи віком 8-10 років – Єва Фалатюк, Ідан Ревуцький, Тимофій Павлик, Крістіна Курко, Крістіна Новікова.

“Попри те, що в Україні триває повномасштабна війна і знімальний процес дуже скоротився, Українська Кіношкола регулярно – кілька разів на місяць – отримує запити на зйомки наших дітей у комерційних та соціальних роликах, кліпах, серіалах, рекламі. Дуже рада, що наші маленькі актори мають можливість працювати в реальних проєктах. Вони у нас справді дуже талановиті і професійно працюють на майданчику. Запит на соціальний ролик для ЗСУ особливо порадував і нас, і дітей, адже таким способом ми можемо вкотре подякувати нашим захисникам і захисницям за те, що вони нас боронять”, – говорить директорка Української Кіношколи Альона Тимошенко.

Переглянути відеоролик-привітання з Днем ЗСУ можна тут.

Для довідки:

Українська Кіношкола – провідна українська кіношкола, яка виховує нове покоління українських кінопрофесіоналів. Тут студенти здобувають якісну кіноосвіту, навчаючись у фахівців української та міжнародної кіноіндустрії.