...

Олександр Педан провів майстер-клас для дітей ВПО в Українській Кіношколі

Опубліковано

6 Червня, 2024

В Українській Кіношколі пройшов великий Кінодень для дітей із окупованих та деокупованих територій, а також для дітей військовослужбовців зі всієї України. Понад 30 дітей ВПО з Херсонщини та Луганщини та діти українських бійців провели цілий день у Кіношколі та отримали змогу побачити зсередини, як створюється кіно.

Протягом усього дня діти брали участь у різноманітних майстер-класах, пов’язаних із кінопрофесіями – зокрема, навчались акторській майстерності, режисурі, написанню сценаріїв, а також проходили майстер-класи від фахових психологів. 

Спеціальним гостем заходу став відомий український телеведучий Олександр Педан, який поспілкувався з дітьми та відповів на всі їхні запитання.

– Наші діти – найкращі! Вони, по-перше, суперкомп’ютеризовані, дуже добре орієнтуються в цій темі. І їх здивувало, що я знаюся на комп’ютерних іграх. А я в них іноді граюся разом із сином, щоб бути з ним на одній хвилі, тож розуміюся на цьому, – поділився Олександр Педан після зустрічі. – А, по-друге, діти були дуже активними, ставили мені багато запитань, зокрема яку професію обрати – помітно, що діти багато думають про майбутнє, мені це дуже сподобалось. 

– У нашій Кіношколі навчаються діти та підлітки з усієї країни, в тому числі й ті, які виїхали з окупованих і деокупованих територій, – розповідає директорка Української Кіношколи Альона Тимошенко. – І ми добре знаємо, який позитивний вплив має кінонавчання на цих діток. Вони займаються цікавою їм справою, самі створюють фільми, соціалізовуються. Це добре впливає на їхній емоційний стан, що особливо важливо зараз. Кінодень для дітей ВПО – це можливість зазирнути у світ кіно і навіть здійснити свою першу дитячу мрію. Ми раді, що все вдалося, і будемо продовжувати ці ініціативи далі. 

– Мета цього проєкту — забезпечити українським дітям, які знаходяться у складних життєвих умовах, доступ до знань і навчання, відкриваючи для них нові можливості для розвитку, – розповідає Валерія Носковська, директорка центру взаємодопомоги Together. – Ми переконані, що освіта є ключем до майбутнього, тому робимо все можливе, щоб кожна дитина мала рівні можливості для отримання знань та навчання, незалежно від життєвих обставин.

Відео з Кінодня для дітей ВПО в Українській Кіношколі

Українська Кіношкола – провідна українська кіношкола, яка виховує нове покоління українських кінопрофесіоналів. Тут студенти здобувають якісну кіноосвіту, навчаючись у фахівців української та міжнародної кіноіндустрії.