...

Літня кіношкола

Опубліковано

15 Серпня, 2023

Одеській міжнародний кінофестиваль та Українська кіношкола відкривають акредитацію на участь у секції Літня кіношкола з 24 по 26 серпня в готелі «Буковина» у м.Чернівці.

Літня кіношкола – це унікальна можливість для кінематографістів надихнутися новими ідеями та обмінятися досвідом з провідними представниками кіноіндустрії.

Популярність та якість українського кіно тільки зростає і, відповідно, привертає увагу міжнародної аудиторії. Це дає шанс нашій нації показати світові, що Україна – це більше, ніж просто політичні події, і ми готові боротися зі стереотипами.

Літня кіношкола запрошує на три тематичні дні, кожен з яких матиме свій ключовий меседж:

1. 24 серпня – «Незалежність – це українське кіно». Учасники зосередяться на незалежності українського кінематографа, зможуть поглибити розуміння того, як українське кіно стає не лише символом національної ідентичності, а й визнаним гравцем на світовій арені.

2. 25 серпня – «Документальне кіно – історія наживо». Другий день буде присвячений документальному кіно та його ролі у збереженні живої історії. Експерти та документалісти розкажуть про техніки створення фільмів, а також відповідатимуть на питання, пов’язані з важливістю документального кіно в контексті сучасних подій.

3. 26 серпня – «Українське кіно за кордонами». Останній день Літньої кіношколи – це дослідження та розбір успіхів українського кіно за межами нашої країни. Представники кіно поділяться своїми досягненнями і досвідом у просуванні українських фільмів на міжнародному рівні. Учасники зможуть дізнатись про глобальний вплив українських фільмів, їхнє сприйняття на міжнародній арені та важливість представлення української кіноіндустрії за кордонами, про міжнародне партнерство та співпрацю в сфері кіноіндустрії.

Участь в програмі Літньої кіношколи підтвердили:
Ярослав Войцешек, Марина Ер Горбач, Кирило Горобець, Ахтем Сеітаблаєв, Юліан Улибін, Олександра Братищенко, Ольга Бесхмельніцина, Олена та Ольга Семак, Аліса Коваленко, Тоня Ноябрьова, Анна Паленчук та Мачек Хамела.

Мета Літньої кіношколи в рамках XIV ОМКФ – стати майданчиком для плідного обміну ідеями та досвідом, що позитивно вплине на розвиток української кіноіндустрії і Одеського міжнародного кінофестивалю.