...

Випускники Української Кіношколи успішно працюють в гучних українських проєктах

Опубліковано

4 Липня, 2024

Виконавців головних ролей у популярних на телеканалі 1+1 Україна серіалах Артура Логая та Сергія Кисіля об’єднує не тільки акторський успіх, а й навчання в Українській Кіношколі

Випускники Української Кіношколи, яка заснована на базі найбільшої в Східній Європі кіностудії FILM.UA, успішно працюють в гучних українських проєктах. Зокрема, головну роль в серіалі «Ніхто не ідеальний» зіграв відомий за проєктом «Моя улюблена Страшко» і переможець «Танців із зірками» Артур Логай, а посередника між світом снів та реальним життям Назара Лютого втілив актор Сергій Кисіль. Обидва — випускники акторського курсу Української Кіношколи.

У новому випуску проєкту «Про кіно для ТеБе» на Київстар ТБ засновниця та директорка Української Кіношколи Альона Тимошенко розповіла, що навчальний заклад неймовірно пишається своїми випускниками, бо успіх студентів — це успіх Кіношколи.

«Українська кіношкола пишається своїми студентами, тому що успіх наших студентів — це успіх кіношколи. Наші випускники активно знімаються: Ірина Веренич-Островська (“Як там Катя?”, “Мої думки тихі”), Сергій Кисіль (“Ловець снів”), Захар Шадрін (“Новенька”, “Назавжди-назавжди”, “The Chapel”) та Аліна Чебан (“Назавжди-назавжди”). Усі знають, що виходив фільм “Як там Катя?”, він мав нагороду на кінофестивалі в Локарно. Продюсеркою фільму є наша випускниця Ольга Матат. Це був наш перший запуск продюсерської програми, ще експериментальний, короткий. У “Дон Жуані із Жашкова” було тріо наших випускників, бо режисер-постановник та оператор-постановник — наші випускники, а головну роль виконав Слава Бабенков — також випускник Української Кіношколи», — розповіла Альона Тимошенко.

Також Альона зауважила, що, окрім роботи в українських проєктах, випускники Української Кіношколи вже проявляють себе в Голлівуді.

«Будемо скоро бачити наших випускників у Голлівуді. Є кілька проєктів, в яких вони знімаються. Поки що цю інформацію не можемо розголошувати, але Захар Шадрін в нас дуже активно бере участь в голлівудських проєктах», – поділилася директорка.

Нагадаємо, що раніше випускник акторської програми Української Кіношколи Захар Шадрін став першим українським актором, висунутим на номінацію премії Еммі за свою роль в серіалі Apple TV+ «Маленька Америка».

Повну версію інтерв’ю з Альоною Тимошенко можна переглянути у вільному доступі на Київстар ТБ