...
  • ТЕСТ-ДРАЙВ НАВЧАННЯ

Be Like a Student

Заняття з куратором Операторської річної програми для тих, хто хоче відчути себе студентом. Заняття включає знайомство, теоретичну частину та практику.

  • Offline

    7 червня, 18:30

Ми знаємо, що важко увірватися одразу в нову професію, нову сферу, нове навчання, тому запрошуємо вас на заняття з куратором, аби почати знайомитися з професію та стилем викладання в кіношколі.

Ментор

Куратор Операторської річної програми, оператор-постановник

СЕРГІЙ РЕВУЦЬКИЙ

Проєкти:  короткометражні фільми «Родина Бунь» (2016) та «Зерно» (2015), багатосерійний фільм «Причал» (2019), серіали «Абсолютно брехлива Iсторiя» (2020), «Кріпосна» (2019), серіал «Коли ми вдома» (2017) та «Поганий хороший коп» (2015), «Скажене весілля 3» (2021), серіал «Полкан» 2022

Річардсон, Коен та Дікінс не один рік відточували свою майстерність, аби зробити ідеальний кадр. Настав ваш час зробити перший крок.

Як потрапити на заняття?

Треба всього лише залишити заявку та бути у призначений день вчасно. Вхід на лекції вільний, але важливо зареєструватися, щоб вам вистачило місця.

Забронюйте свій стілець, бо в нас їх всього 16!

Операторський тест-драйв 7 червня, 18:30

Що розберемо на занятті?

  • – Роль оператора в кіно
    – Художня реальність

  • – Вплив операторських інструментів на підсвідомість глядача

Місце

Кіностудія — місце особливої сили, де люди постійно народжують та захищають свої ідеї, де щодня відбувається обмін цими ідеями, де працюють тільки ті, кого чути максимально добре

Кіношкола Ukrainian Film School знаходиться у серці української кіноіндустрії – на найбільшій у Східній Європі кіностудії FILM.UA. Щороку ми випускаємо сотні студентів, які працюють в кіно у якості режисерів, операторів, сценаристів, продюсерів та акторів.