Як потрапити в кіно. Практикум для кіноакторів, режисерів і продюсерів

Це серія зустрічей-практикумів, де ви отримаєте остаточну та конкретну відповідь на запитання "Як актору потрапити в кіно та зіграти роль мрії?" від представників кіноіндустрії - кастинг-директора, режисера та продюсера. У вас буде можливість послухати кожного спікера та поставити йому запитання, що вас найбільше цікавлять. Також 12 учасників зможуть взяти безпосередню участь у практичній частині івенту - кастингу з моментальним фідбеком та аналізом.

30 січня 2022
5 годин
кіношкола Ukrainian Film School
4 500
грн
ПОДРОБИЦІ
БУДЕ КОРИСНО ТИМ, ХТО...
Професійним акторам, які хотіли б тут і зараз почути фідбек щодо своєї роботи на кастингу

Акторам-початківцям, які ще не мали або мали лише невеликий досвід в кіно

Іншим кіношникам, які б хотіли більш детально розібратися, який підхід мають професіонали кіноіндустрії в роботі з акторами
Кастинг-директорка

Проєкти: фільм "Пульс" (2021), серіал " Моя улюблена Страшко" (2021), серіал "Скажи мені правду" (2021), фільм "Як там Катя?" (2021), серіал "Не хочу тебе втрачати" (2020), серіал "Після зими" (2020), серіал "Невипадкові зустрічі" (2020), серіал "Поговори з нею" (2020), серіал "Квочка" (2019), серіал "Скляна кімната" (2019), серіал "Німа" (2019), серіал "Та, що бачить завтра" (2019), серіал "Інший" (2018), серіал "Потрібен чоловік" (2018), серіал "В полоні у перевертня" (2018), серіал "Обман" (2018), серіал "Пташка співоча" (2017), серіал "Коли минуле попереду" (2016), серіал "Коли минуле попереду" (2016), серіал "Володимирська, 15" (2015), серіал "Жіночий лікар" (2012), телефільм "Повзе змія" (2009), телефільм "Сюрприз" (2008)
Яна Бернадська
Продюсер

Проєкти: анімаційний фільм "Мавка. Лісова пісня" (2022), анімаційний фільм "Роксолана" (2022), фільм "Пульс" (2021), серіал "Моя улюблена Страшко" (2021), фільм "Зірки за обміном" (2021), фільм "Ціна правди" (2019), фільм "Захар Беркут" (2019), фільм "Поліна і таємниця кіностудії" (2019), фільм "Анна Київська" (2019), фільм "Голодний дух" (2018), анімаційний фільм "Викрадена принцеса: Руслан і Людмила" (2018), фільм "Сторожова застава" (2017), анімаційний серіал "Клуб Всезнайків" (2017), фільм "Незламна" (2015), фільм "Під електричними хмарами" (2015)
Єгор Олесов
Режисер

Проєкти: Художній фільм "Містер Гелікоптер" про українського винахідника Ігоря Сікорського, фільм "Пульс" (2021). 10-річний досвід зйомок реклами, серед яких Lenovo, Honda, Subaru, Volkswagen, Socar. Понад 6 років досвіду зйомок музичних відео для таких виконавців, як Маша Собко, Alyona-Alyona, Время и Стекло, Kalush та інших.
Сергій Чебаторенко
Фільм здобув дві головні нагороди - кращий фільм та краща режисура - на Міжнародному кінофестивалі Flathead Lake International Film Festival в США.

У Франції фільм отримав приз журі на кінофестивалі "Nice International Film Festival".

На Американському кінофестивалі Richmond International Film Festival (RIFF) фільм переміг у двох номінаціях - найкращий фільм та найкраща жіноча роль (Наталія Бабенко). Також він отримав приз журі "Найкращий на фестивалі".
Усі лектори працювали разом на фільмі "Пульс", який став дебютом режисера Сергія Чеботаренко
ЩО ОТРИМАЮТЬ СТУДЕНТИ?
  • Можливість навчатися та особисто познайомитися з "потрібними" людьми в кіно
  • Зрозуміють, як стати "помітними" для тих проєктів, в яких хочуть зніматися
  • Налагодять комунікацію з кастинг- директорами, продюсерами та режисерами
  • Визначаться з тим, що хочуть та можуть грати в кіно
  • Подолають затиски у роботі перед камерою
  • Навчаться корректній та професійній подачі себе
  • Знатимуть, де та як шукати інформацію про нові проєкти та проби
ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ НАВЧАННЯ?
Практикум ділиться на дві частини: знайомство-лекція з представниками кіноіндустрії та практична частина з кастингом, в якому візьмуть участь дванадцять учасників. Глядачі будуть присутні протягом всього часу та можуть ставити запитання режисеру, кастинг-директору та продюсеру щодо процесу їхньої роботи.
Учасники кастингу (пакет PRO) будуть розділені на пари. 6 пар по черзі будуть працювати в кадрі. Текст проб ми заздалегідь надішлемо, тому всі матимуть можливість підготувати свої сцени. Усі дванадцять учасників, які братимуть участь в кастингу, мають бути професійними акторами з досвідом роботи в кіно не менше 1 року.
Як це було
ПРОГРАМА
Творча зустріч з кастинг-директором, режисером та продюсером
— Знайомство з кар'єрою та проєктами лекторів
— Критерії кастингу на прикладі реальних акторських кейсів
— Фактори, які впливають на прийняття рішення
— Що важливіше
- творчість чи бізнес? Нетривіальні історії з кастингу

Кава-брейк на нетворкінг
Тривалість: 30 хвилин
2 години
Практика. Кастинг зі зворотнім зв'язком
Учасники кастингу (пакет PRO), зіграють сцени з фільму "Пульс" на камеру, з трансляцією на великому екрані. Після чого актори отримають фідбек від кастинг-директора, режисера та продюсера. Актори повторно грають сцену з дотриманням усіх зауважень. Після закінчення практику актори отримають запис своєї проби. Інші учасники (пакет BASIC) спостерігають за процесом кастингу та ставлять запитання лекторам.
3 години
ЧАСТИНА 1
ЧАСТИНА 2
СКІЛЬКИ ЦЕ КОШТУЄ?
3200 грн
● зустріч з кастинг-директором, режисером та продюсером фільму "Пульс"
● практика: розігрування з партнером сцени фільму "Пульс"
● матеріали після лекції на пошту
● можливість ставити необмежену кількість запитань
● кава-брейк
● робота на камеру
● практика сцени з партнером
● моментальний фідбек від спікерів
Рівень PRO*
1500 грн
● зустріч з кастинг-директором, режисером та продюсером фільму "Пульс"
● матеріали після лекції на пошту
● можливість ставити необмежену кількість запитань
● кава-брейк
● шанс на власні очі побачити те, як кастинг-директор, продюсер та режисер проводять проби та коментують свої дії та процеси, які відбуваються в їхній команді під час прийняття рішення
Рівень BASIC
*Усі учасники PRO, які братимуть участь в кастингу, мають бути професійними акторами з досвідом роботи в кіно не менше 1 року. Якщо ви хочете придбати пакет PRO, ви маєте залишити заявку до 14.01. Після чого з вами зв'яжеться наш менеджер, поставить кілька запитань та передасть ваші дані кастинг-директору та режесеру практикума. Вони відберуть тих, хто більше підходить під типаж персонажів з фільму. 16.01 наш менеджер повідомить вам, чи зможете ви взяти участь у практичній частині курсу.
FAQ
Click to order