Монтаж кіно:
ігровий короткий метр
Чи готові ви підняти свої навички монтажу кіно і відео на новий рівень? На цьому курсі у вас буде унікальна можливість заглибитись в основи драматургії та змонтувати власний короткометражний фільм під керівництвом найвідомішого режисера монтажу України
Формат
Онлайн
Дати курсу
Курс завершено
Тривалість
2.5 місяці
Монтаж як мистецтво. Монтаж як ремесло. Монтаж як натхнення.
Цей курс підійде тим, хто...
Хоче зняти або вже зняв свій короткометражний фільм і потребує знань та досвіду з його постпродакшену
Хоче зняти свій фільм
Працював з іншими жанрами відео і тепер готовий почати монтувати саме кіно
Працював з іншими жанрами
Уже має досвід як режисер монтажу та вміє користуватися Adobe Premiere на середньому рівні
Уже має досвід
Особливості курсу
Драматургія монтажу через приклади та професійні практики
Ви можете монтувати як свій, так і наданий професійний матеріал. УВАГА: надаватиметься ігровий матеріал англійською мовою (ми будемо монтувати американські короткі метри)
14 живих онлайн-лекцій, 2 лекції в запису, 1 гостьова лекція
Протягом курсу кожен студент монтує короткометражний фільм та презентує його викладачам та групі в кінці курсу
Всі навчальні матеріали, інструкції, пам'ятки і додаткові матеріали будуть надані
Ментор
Саша Чорний
Режисер монтажу. Член Європейської і Української кіноакадемій
18 років створює світи на екранах від Шанхая до Голлівуду. Змонтував фільми "Мої думки тихі" (приз на кінофестивалі у Карлових Варах і ОМКФ), "Додому" (Каннський кінофестиваль, гран-прі ОМКФ), "Погані дороги" (Венеціанський кінофестиваль), є членом команди монтажу фільму "Довбуш"

Також Саша працював як Assembly Cut Editor у голлівудській команді фільму "Wonderwell" з Керрі Фішер у головній ролі і створював перший монтаж фільму.

Крім кіно, Олександр зробив більше 300 рекламних роликів для таких брендів як Disney, Adidas, Tuborg, Heineken, Pepsi, Ikea, McDonalds, Mastercard, Monobank та інших. Він має 1 золото, 2 серебра і 2 бронзи за монтаж на Київському міжнародному фестивалі реклами.

Саша також "лікує" кіно у якості editing doctor.
Привіт! Мене звати Саша Чорний, я розробив цей авторський курс, щоб передати вам знання, отримані під час роботи над повними і короткими ігровими метрами в Україні і за кордоном.

Монтаж короткого метру - це ворота в світ монтажу повнометражного художнього кіно. Процес і задачі ті самі, відрізняється тільки масштаб. Після того, як ви пройдете цей курс, ви зможете створювати своє круте короткометражне кіно і навіть підступитися до повного метру і не зробити тисячу помилок, які вас очікують на кожному етапі цієї величезної місії.

Як розпланувати процес? Як вибудовати історію? Як монтувати діалоги (о, ці діалоги!)? Як розмовляти кадрами? Як знайомитись зі своїми персонажами і вибудовувати їх арки? На ці і багато інших питань ми будемо шукати відповіді на цьому курсі.

Ми з вами зануримося в світ справжнього кіно і вийдемо звідти з заточеним, гострим поглядом на світ екранної історії. Приєднуйтеся!
Фільми, які монтував Саша
Відгуки про роботу Саші
Додатковий викладач
Олександр Легостаєв
Режисер монтажу кіно і реклами
За 8 років пройшов шлях від асистента режисера монтажу до режисера монтажу реклами та кіно. Працював з такими брендами як Asus, McDonalds, Uber та інші. Як режисер монтажу працював в складі команди другого фільму Антоніо Лукіча "Люксембург, Люксембург", прем'єра якого відбулася на Венеціанському кінофестивалі у вересні 2022
Розклад
Заняття будуть в понеділок, четвер 19.30-21.30 (за київським часом)
Курс триває 2.5 місяці
Програма
Переходьте за посиланням та перегляньте невелике відео про навчання
Як проходить навчання на курсі?
Після завершення курсу ви…
Отримаєте сертифікат або диплом про закінчення курсу
Станете частиною нашого UFS-ком'юніті, яке постійно росте і завжди працює разом над новими проєктами
Зможете отримати відповіді на всі запитання та фідбек від кращого режисера монтажу України
Матимете ігровий короткометражний фільм у своєму портфоліо
Вартість
Пізня ціна - 23 960 грн
19 960
грн
Пакет Film Editor
SOLD OUT
Рання ціна
Тут доступна покупка частинами
На курсі ми працюємо в програмі Adobe Premiere Pro CC 2022 або 2023 року. Техніки монтажу викладач буде давати саме в ній. Як виключення, ви можете працювати в програмі, в якій звикли, але це буде складніше
Важливо!
FAQ
Лекції будуть проходити вживу в Zoom. Також у студентів буде особистий кабінет з доступом до високоякісних записів всіх лекцій і додаткових матеріалів. Спілкуватись ми будемо в групі підтримки в Telegram і в онлайн-спільноті на кшалт груп Facebook, але без реклами і відволікань.
Click to order