Запрошуємо на відкриту лекцію від куратора продюсерського курсу - Кирила Горобця. Заняття включає знайомство, теоретичну частину та практику.
BE LIKE
A STUDENT
6 липня 18:30
Тест-драйв навчання
Offline
*лекція безкоштовна
Ми знаємо, що важко увірватися одразу в нову професію, нову сферу, нове навчання, тому запрошуємо вас на заняття з куратором, аби почати знайомитися з професіЄю та стилем викладання в кіношколі
Кінопродюсер, виконавчий продюсер FILM.UA Group. Куратор Продюсерської річної програми навчання в Ukrainian Film School

Працював на таких проєктах: повнометражні фільми «Пограбування по-українські» (2019) та «Скажене весілля» (2018), серіали «Невипадкові зустрічі» (2019), «Жіночий лікар» (2017), «Вікно життя - 2» (2017), «Вікно життя» (2016), «Лінія світла» (2016), «Володимирська 15» (2015), «Коли минуле попореду» (2015), «Майор та магія» (2015).
Кирило Горобець
ДЖОРДЖ ЛУКАС ТА СТІВЕН СПІЛБЕРГ ТЕЖ НЕ МАЛИ ДОСВІДУ, НЕ ЗНАЛИ, ЯК ПРАЦЮВАТИ В КІНОІНДУСТРІЇ ТА ПОЧИНАЛИ З МАЛОГО
Як потрапити на лекцію?
Треба всього лише залишити заявку та бути у призначений день вчасно. Вхід на лекцію вільний, але важливо зареєструватися, щоб вам вистачило місця.

Забронюйте свій стілець, бо в нас їх всього 16!
Лекція №1
6 липня, 18:30
Професія кінопродюсера. Дізнайтесь який ви продюсер.

  • Хто такий продюсер?
  • Що робить продюсер у кіно?
  • Види продюсування
  • Розбір реальних кейсів та історії зі знімальних майданчиків
МІСЦЕ
Кіношкола Ukrainian Film School знаходиться у серці української кіноіндустрії - на найбільшій у Східній Європі кіностудії FILM.UA. Щороку ми випускаємо сотні студентів, які працюють в кіно у якості режисерів, операторів, сценаристів, продюсерів та акторів.
Кіностудія — місце особливої сили, де люди постійно народжують та захищають свої ідеї, де щодня відбувається обмін цими ідеями, де працюють тільки ті, кого чути максимально добре