Шлях від ідеї до успішного продюсування
Курс відкриє вам усі нюанси кінопродюсування. Від ідеї проекту до прем'єри фільму на кінофестивалі та кінотеатрального прокату дуже довгий шлях. Він наповнений перешкодами, але ми навчимо вас їх долати. Кураторка курсу – українська кінопродюсерка Олександра Костіна: членкиня Європейської та Української кіноакадемій, переможниця Academy Gold Fellowship for Women Award від Американської кіноакадемії. Чий продюсерський дебют - фільм «Памфір» (2022), було створено в копродукції 6-ти країн, відібрано до Каннського, Ротердамського та ще 60+ міжнародних фестивалів, та визнано одним із кращих фільмів року в Україні і світі. Вона допоможе вам розробити стратегію та знайти партнерів для реалізації вашого проекту.
Тривалість:
2,5 місяці
(20 занять)
Формат:
онлайн (курс у записі)
+ фідбек від куратора
Ціль курсу
Навчити працювати продюсерів на кожному з етапів кіновиробництва (девелопмент, фінансування, препродакшн, продакшн, постпродакшн, фестивальна стратегія та кінотеатральний прокат), а також підготувати їх до пітчингу у фіналі навчання.
Для кого курс?
01
Для тих, хто тільки починає працювати над своїм проєктом
02
Для тих, хто вже має проєкт, але «застряг» на якомусь етапі і не знає, що далі
03
Для тих, хто хоче більше дізнатися про професію кінопродюсера та спробувати себе в ній
Програма
1. Ідея фільму. Оригінальна чи адаптація? З чого почати? Де шукати? Як вибрати? Яка роль продюсера? Перший крок, з якого починається шлях фільму.

2. Девелопмент проєкту. Як пройти шлях від ідеї до сценарію фільму? Типові помилки та як їх уникнути. Все, що треба знати про найбільш важливий етап створення фільму

3. Презентаційний пакет фільму. Що треба мати для залучення партнерів та фінансування?

4. Пошук партнерів та фінансування проєкту. Кого, чому, як і на якому етапі необхідно залучати? Локальне та міжнародне виробництво.

5. Команда. Хто, коли, на який термін і чому долучається до створення проєкту? Як зібрати оптимальний склад знімальної групи?

6. Підготовка до зйомки. Що продюсеру необхідно враховувати під час планування роботи команди та розрахунку виробничого кошторису?

7. Зйомка фільму. Роль продюсера на знімальному майданчику. Управління ризиками, виробничий та креативний контроль.

8. Постпродакшн. Як спланувати цей період, уникнути непередбачуваних витрат та знайти шлях до ідеального final cut?

9. Фестивальна стратегія фільму. 5 кроків до прем’єри вашого фільму на провідних світових кінофестивалях.

10. Кінотеатральний реліз. Як знайти свого глядача? Побудова стратегії та її реалізація.

2 рази на тиждень:
вівторок (теорія) та четвер (практика) по 1,5 години.
На вихідних студенти виконують домашнє завдання.
Розклад
Наприкінці курсу студенти будуть презентувати свої ідеї перед журі, яке й обере проєкт з найбільшим потенціалом. Переможець отримає індивідуальну консультацію від кураторки курсу Олександри Костіної щодо того, як цю ідею просувати та розвивати, а також реалізувати на міжнародному ринку
Про фінальний пітчинг
Про лектора:
Олександра Костіна
Українська кінопродюсерка
Працює в кіноіндустрії з 2007 року.
Спочатку як виконавчий продюсер міжнародних копродукційних проектів, що мали прем’єри в Каннах, Венеції та інших знакових фестивалях світу.
У 2018 році заснувала продюсерську компанію Bosonfilm. Членкиня Європейської та Української кіноакадемій. Переможниця Academy Gold Fellowship for Women Award від Американської кіноакадемії.

Продюсерка фільмів:
«Памфір» (2022),
«Україна за кадром» (2024),
«Ополонка» (2024)
IMDb
Тарифи
Пакет Слухач
4500 UAH
Включає: доступ до запису лекційних занять
Пакет Basic
6500 UAH
Включає: доступ до запису лекційних та практичних занять
Пакет PRO
14500 UAH
особистий фідбек по всім домашнім завданням від Олександри, протягом всього курсу. Участь у фінальному пітчингу, після якого буде обрано найкращий проєкт, який отримає можливість особистої консультації з Олександрою