Заявка на вступ до школи
Як ви дізнались про школу?
Сценарний воркшоп
Якщо ви завжди мріяли створювати кіноісторії та писати сценарії, це чудова можливість ближче познайомитися з професією кіносценариста.
Дати воркшопу: зовсім скоро будуть відомі
Кількість днів: 3 дні, 9 годин
Кількість місць: 15
Можливості
Закінчивши сценарний інтенсив, ти отримаєш систематизовані знання про основи драматургії, які допоможуть надалі створювати актуальні і затребувані роботи. Також буде можливість виконати практичне завдання (написати синопсис фільму), і отримати експертний розбір від викладача.
Ціль
Дати початківцям і досвідченим авторам можливість заглибитися в професію, перейняти унікальний досвід викладача, знайти відповіді на усi питання, пов’язані зі сценарним мистецтвом. А також, надати простір для прояву свого таланту на практиці.
ЯРОСЛАВ ВОЙЦЕШЕК
Сценарист та куратор сценарного курсу Ukrainian Film School, створив сценарії до фільмів "Викрадена принцеса", "Сторожова застава", "Захар Беркут" тощо.

Програмa
Занурення у професію
Занурення у професію
Ви зрозумієте, які задачі виконує сценарист, у чому полягає його робота та на практиці зможете використати інструменти, які допомагають створити хороший кіносценарій.
Основи драматургії
Основи драматургії
Ви вивчите основні закони драматургії та способи побудування сценарію, аби ваш фільм постійно тримав увагу глядача.
Жанри та різновиди жанрів
Жанри та різновиди жанрів
Ви розберетеся в різновидах кіножанрів та їхніми законами, що обов'язково допоможе вам визначитися, в якому напрямку ви особисто хотіли б рухатися у своїй творчості.

Відгуки
Вартість навчання
Реєстрація
Обраний курс
Як ви дізнались про школу?