Сценарист створює свій світ, свої історії, які з фантазій перетворюються в щось реальне — в кіно.
ЯК ПРОХОДИТЬ НАВЧАННЯ?
-
БЕЗ СТРАХУ “ПЕРЕПИСУВАННЯ”
Для нас важливо навчити не тільки бачити помилки чи недоліки в сценарній роботі, а й шукати вихід та вдалі сценарні рішення. Переписувати – це нормально.
-
КОРОТКО, АЛЕ ЗМІСТОВНО
Багато інформації та практики ми помістили в три інтенсивні дні, за які ви зможете зрозуміти, чи підходить вам ця діяльність
-
ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ СЦЕНАРНОГО СОФТУ
На воркшопі ми вивчатимемо програму WriterDuet, тому бажано мати її у себе на комп’ютері, аби одразу на місці пробувати з нею працювати та у ній писати синопсис до короткометражного фільму
-
ІЗ ЗВОРОТНИМ ЗВ’ЯЗКОМ
Буде можливість отримати фідбек не тільки від викладачів, а й від студентів. Це навчить вас сприймати конструктивну критику та формулювати свою думку щодо робіт ваших колег
-
Буде корисним для тих, хто…
- завжди мріяв стати кіносценаристом та дізнатися більше про професію
- вже почав вивчати сценарну майстерність, але не вистачає практики
- працює із написанням текстів, але не знає специфіки створення кіносценарію
- пише синопсиси та сценарії “в стіл” та хоче отримати чесний фідбек на свою роботу
Лектор
Кіносценарист та куратор основного сценарного курсу Ukrainian Film SchoolПрограма воркшопу
-
1.День
12:00-16:00“Занурення у професію”Хто такий кіносценарист?Його обов’язки та задачі при створенні фільмуСпівпраця сценариста з режисеромОсновні інструменти створення вдалого кіносценаріюПриклади з реальних кейсів спікера – анімаційних фільмів “Викрадена принцеса”, “Сторожова застава”, “Захар Беркут”, “Пульс”, “Мавка. Лісова пісня”. -
2.День
12:00-16:00“Основи драматургії”Основні закони драматургії та способи побудови кіносценаріюЖанри та їхні різновидиРобота з персонажамиПравила написання синопсису та сценаріюЛайфхаки про те, як зробити свій сценарій краще ще на етапі синопсисуДомашнє завданняНаписання синопсису або сценарної заявки до короткометражного фільму. -
3.День
Зустріч в зуміЗустріч в зумі для фідбеку по домашньому завданню з Ярославом Войцешеком.
ЩО ОТРИМАЮТЬ СТУДЕНТИ?
- 01.
шанс навчатися у спікера, який створює кіносценарії для українського кіно сьогодні
- 02.
можливість ставити необмежену кількість запитань про сценарну майстерність та свої кіносценарії та ідеї
- 03.
корисну інформацію в короткі строки, яку можна застосовувати на практиці одразу
- 04.
практичний досвід написання синопсису до короткометражного фільму
- 05.
докладний розбір робіт студентів, обговорення помилок та способів зробити синопсис краще
-
Вартість воркшопу
-
Рання ціна
-
Рання ціна
-
3 375 грн
3 дні теорії та практики
-
Тут доступна покупка частинами
Monobank | ПриватБанк
ВІДГУКИ
FAQ
-
Чи зможу я стати сценаристом після закінчення воркшопу?
Ви точно зрозумієте, чи це ваше і чи хочете ви цим займатися в майбутньому. Знань, отриманих на воркшопі, вам вистачить, аби почати розвивати свої скіли. Аби почати продавати свої сценарії та працювати над створенням реальних фільмів, треба більше часу. Тобто на воркшопі ви дізнаєтеся про інструменти сценариста. Аби навчитися ними користуватися потрібно багато практики та ще більше фідбеку від представників кіноіндустрії. Її можна отримати на нашому основному сценарному курсі.
-
А де ще я зможу використати знання?
Основи драматургії використовуються у створенні будь-яких текстів чи аудіовізуальних творів. Ці знання можна використовувати навіть для написання простого посту в соцмережах.
-
Здається, що дуже дорого?
Навчання на воркшопі – це велика кількість інформації та інтенсивна практика. До того ж кількість місць на курсі обмежена, тому кожен студент має можливість ставити багато запитань та точно кожен отримає докладний фідбек щодо своєї роботи від одного з найкращих сценаристів країни.
-
А якщо я не працюю і ніколи не працював в кіно?
Це ідеальний шанс зрозуміти, чи сценарна майстерність – це ваше. Чи цікаво вам створювати історії для кіно. І навіть якщо кіно – це не зовсім ваш жанр, то знання, отримані на воркшопі, точно знадобляться для будь-якого спеціаліста, який створює тексти.
-
А якщо я працюю в кіно на іншій посаді?
То цей інтенсив дозволить вам заглибитися в сценарну майстерність та розширить ваші горизонти розуміння створення фільму.
-
А якщо буде жорсткий карантин?
Ми знайдемо можливість провести воркшоп онлайн. Кількість інформації та програма при цьому не зміниться.
-
Якщо я залишу заявку, оплачу, але в результаті не зможу взяти участь в інтенсиві?
Якщо ви попередите про це не пізніше, ніж за 2 тижні, ми перенесемо ваші гроші депозитом на будь-який курс або воркшоп Ukrainian Film School протягом року. Також ви можете привести замість себе іншу людину.
-
А якщо я не хочу писати синопсис?
Ми не будемо нікого примушувати писати синопсис. Але радимо не втрачати такої можливості. Навіть якщо ви не хочете пов’язувати своє життя з кіно або сценарною майстерністю, цей досвід 100% буде вам корисний.