...
 • ТЕСТ-ДРАЙВ НАВЧАННЯ

 • Лекція безкоштовна

BE LIKE A STUDENT

Запрошуємо на заняття від куратора звукорежисерської програми Сергія Степанського. Будемо знайомитися, говорити про основні обов’язки звукорежисера та пробувати ці обов’язки на практиці.

 • 6 вересня

  о 20:00

 • Тривалість

  2 години

 • кіностудія FILM.UA

  Українська кіношкола

 • Offline

Зараз триває набір на річну програму для звукорежисерів. І ми знаємо, як непросто іноді прийняти рішення щодо зміни професії, вибору нової сфери діяльності, нового навчання. Тому ми пропонуємо не спішити і спробувати спочатку тест-драйв, тобто одне заняття з куратором програми. Так ви відчуєте атмосферу кіношколи та навчання в ній і зможете прийняти виважене рішення.

Сергій Степанський

Український звукорежисер

Сергій Степанський

Відповідав за звукорежисуру низки сучасних українських фільмів – “Плем’я” Мирослава Слабошпицького, “Мої думки тихі” Антоніо Лукіча, “Атлантида” Валентина Васяновича. Також відомий за виконанням головної ролі у “Вулкані” Романа Бондарчука.

Має дві “Золоті дзиґи” за найкращий звук, член Європейської кіноакадемії

Проєкти:

Люксембург, Люксембург (2022)
Фільм
Памфір (2022) Фільм
Я і Фелікс (2022) Фільм
Ти – Космос (2022) Фільм
Як там Катя? (2022) Фільм
Марія (2021) Фільм
Відблиск (2021) Фільм
Оператор Вікторія (2021) Фільм
Ольга (2021) Фільм
Дім за склом (2021) Фільм
Із зав’язаними очима (2020) Фільм
Додому (2019) Фільм

Як потрапити на лекції?

Треба всього лише залишити заявку та бути у призначений день вчасно. Вхід на лекції вільний, але важливо зареєструватися, щоб вам вистачило місця.

 

Забронюйте свій стілець, бо в нас їх всього 20!

Місце

Кіностудія — місце особливої сили, де люди постійно народжують та захищають свої ідеї, де щодня відбувається обмін цими ідеями, де працюють тільки ті, кого чути максимально добре

Кіношкола Ukrainian Film School знаходиться у серці української кіноіндустрії – на найбільшій у Східній Європі кіностудії FILM.UA. Щороку ми випускаємо сотні студентів, які працюють в кіно у якості режисерів, операторів, сценаристів, продюсерів та акторів, а тепер і звукорежисерів.