Ми влаштовуємо відкриту лекцію для тих, хто хоче навчатися на сценарному курсі. Заняття включає знайомство, теоретичну частину та практику.
BE LIKE
A STUDENT
12 липня 18:30
Тест-драйв навчання
*лекція безкоштовна
Online
Ми знаємо, що важко увірватися одразу в нову професію, нову сферу, нове навчання, тому запрошуємо вас на заняття з куратором, аби почати знайомитися з професію та стилем викладання в кіношколі.
Куратор сценарного курсу

Сценарист та режисер. Працював над сценаріями до анімаційних фільмів «Викрадена принцеса: Руслан і Людмила» (2018) та «Мавка. Лісова пісня» (2020), а також фільмів «Сторожова застава» (2017), «Захар Беркут» (2019), «Пульс» (2020).
Ярослав Войцешек
ТАРАНТІНО ТА НОЛАН ТЕЖ ПОЧИНАЛИ З БІЛОГО АРКУША, ПЕРШОГО НЕІДЕАЛЬНО НАПИСАНОГО ДІАЛОГУ ТА БАЖАННЯ СТАТИ КРАЩИМИ.
Як потрапити на лекцію?
Треба всього лише залишити заявку та бути у призначений день вчасно. Вхід на лекцію вільний, але важливо зареєструватися, щоб вам вистачило місця.

Забронюйте свій стілець, бо в нас їх всього 16!
Сценарний тест-драйв
12 липня 18:30
Створення власного персонажу для фільму.
  • Нащо фільму герой
  • Характер героя
  • Функції героя
  • Героїня чи герой - чи є різниця?
  • Залежність героя від жанру
  • Практика: створюємо героя якого полюблять глядачі.


МІСЦЕ
Кіношкола Ukrainian Film School знаходиться у серці української кіноіндустрії - на найбільшій у Східній Європі кіностудії FILM.UA. Щороку ми випускаємо сотні студентів, які працюють в кіно у якості режисерів, операторів, сценаристів, продюсерів та акторів.
Кіностудія — місце особливої сили, де люди постійно народжують та захищають свої ідеї, де щодня відбувається обмін цими ідеями, де працюють тільки ті, кого чути максимально добре