Про школу

Українська кіношкола - Ukrainian Film School - створена як платформа для підготовки спеціалістів у галузі кіновиробництва.

Беззаперечні переваги UFS:

  • Партнерство з FILM.UA Group, найбільшою у Східній Європі вертикально інтегрованою групою компаній у сфері кіно- та телепродакшна.
  • Місце розташування - FILM.UA Studio - сучасна повномаcштабна кіностудія закритого циклу з безперервним процесом виробництва, що випустила більше 6 000 комерційних годин контенту.
  • Доступність у процесі навчання широкої бази з новітнім освітлювальним, звуковим і відеообладнанням, 7 павільйонами, виробничою платформою Postproduction HUB та Dolby Premier Studio, власним кінотеатром, спеціально оснащеними аудиторіями, офісними приміщеннями, кастинг-залами, ресторанним комплексом і багато іншим.
  • Навчання у лекторів, які є діючими професіоналами-практиками сучасного кінематографу.
  • Motivation зустрічі та майстер-класи із всесвітньо відомими представниками кіно- та телеіндустрії.
  • Перебування з іменитими режисерами, успішними продюсерами та відомими акторами на одному знімальному майданчику.
  • Можливість поїхати з кращим студентським проектом на конкурсну програму найбільших світових кінофестивалів Європи та США.
  • Шанс стати найкращим випускником Ukrainian Film School та отримати стипендію на навчання у New York Film Academy.

Ключова задача UFS є формування у студентів комплексного розуміння процесів у сфері кіно та телебачення, надання необхідних знань та навиків для конкурентоспроможної інтеграції у професійну середу.

Провідні викладачі-практики і система освітнього процесу дозволяють забезпечити підготовку  студентів згідно вимог сучасної кіноіндустрії і відповідно з новітніми тенденціями кіноринку.

Навчання проходить за 5-ма освітніми напрямками: акторський, сценарний , режисерський, операторський і продюсерський. Принцип cross-навчання в UFS дозволяє студентам освоїти основи суміжних професій і брати участь у зйомках спільних відеоробіт зі студентами інших факультетів.

Тривалість навчання - 9 місяців.

По закінченню кожен студент отримує диплом, професійне портфоліо та шоуріл.

Докладна інформація у розділі ОСВІТНІ ПРОГРАМИ.

Для інтенсивного занурення у світ кіновиробництва і знайомства з основами медіабізнесу Ukrainian Film School пропонує цикл триденних інтенсивів. Головна особливість - навчання за принципом 360 градусів: майстер-класи, motivation зустрічі, public talk, лекції, семінари, практичні заняття, відвідування знімального майданчику дозволяє легко освоїти матеріал, максимально точно зіставити теорію з її застосуванням, а також відкриють можливість двобічної комунікації з ключовими фігурами кінобізнесу.

Про дати проведення інтенсив-курсів Filmmaking, Producing, Distribution & Co-Production, а також про нові проекти Ukrainian Film School читайте у розділах Short Film School та Event.

З нового навчального року стартує курс акторської майстерності другого року навчання, який набиратиметься з найкращих випускників минулих років. Список запропонованих учасників складають викладачі курсу, куратор та керівник школи. Студенти матимуть можливість отримати поглиблені знання теорії, проходити широку практику на кіностудії, брати участь у кастингах діючих проектів і працювати над коротким метром під керівництвом відомих професіоналів кіноіндустрії. Вони також братимуть участь у написанні сценарію, створюватимуть свого героя і втілюватимуть його у життя вже на знімальному майданчику. Проект короткого метра, створений за час навчання на курсі, буде презентований на FILM.UA Studio і поданий до участі у конкурсній програмі національних та міжнародних фестивалів.

З Ukrainian Film School ви можете стати частиною захопливого світу кіно вже зараз!