Монтаж відео з нуля
Цей курс навчить вас розповідати історії та монтувати в Adobe Premiere з нуля. Тут ми на практиці розберемо теорію та навчимо вас монтувати як відео з ваших подорожей, так і професійний матеріал зі знімальних майданчиків кіно- та рекламних проєктів
12.09 - 13.11
Дати
Онлайн
Формат
2 місяця
Тривалість
Монтаж як мистецтво. Монтаж як ремесло. Монтаж як натхнення.
Цей курс підійде
які хочуть навчитись професійним практикам монтажу
Блогерам і контент-кріейторам
які хочуть просувати свій продукт через відео
Власникам малих бізнесів
які хочуть отримати навик безпосередньої роботи з монтажем відео
Людям в рекламі, кіно і ТВ
які хочуть навчитись монтувати відео і зрозуміти, чи подобається їм монтаж
Новачкам без досвіду
Особливості курсу
Теорія монтажу через приклади, професійні практики з самого початку
Ви будете монтувати як свій, так і наданий професійний матеріал
13 живих онлайн-лекцій, 13 крутих домашніх завдань, 3 сесії питання-відповідь
Наприкінці курсу кожен студент монтує дипломну роботу та презентує її викладачам та групі
Всі навчальні матеріали, інструкції, пам'ятки і додаткові матеріали будуть надані
Ви можете вибрати один з пакетів навчання, який вам підходить більше
Ментор
Олександр Чорний
Режисер монтажу. Член Європейської і Української кіноакадемій
18 років створює світи на екранах від Шанхая до Голлівуду. Олександр колись починав з хоумвідео і аматорства, монтував майже все, що можливо уявити. Тепер же він один з найкращих режисерів монтажу України.

Змонтував фільми "Мої думки тихі" (приз у Карлових Варах і ОМКФ), "Додому" (Канни, гран-прі ОМКФ), "Погані дороги" (Венеція). Він є членом команди монтажу фільму "Довбуш".

А ще працював з голлівудською командою над фільмом "Wonderwell" з Керрі Фішер у головній ролі. Він там був у якості Assembly Cut Editor, тобто створював перший монтаж.

Крім кіно, Олександр зробив більше 300 рекламних роликів для таких брендів як Disney, Adidas, Tuborg, Heineken, Pepsi, Ikea, McDonalds, Mastercard, Monobank та інших. Він має 1 золото, 2 серебра і 2 бронзи за монтаж на Київському міжнародному фестивалі реклами.

Також Олександр "лікує" кіно у якості editing doctor.
Мене звати Олександр Чорний, я режисер монтажу в кіно і рекламі. Я працюю вже 20 років, з яких 10 також навчаю людей монтувати. Я люблю свою справу і хочу передати цю любов іншим.

Про монтаж часто думають як про щось технічне. "Вирізати все погане і залишити тільки хороше". Але насправді монтаж - перш за все творче заняття.

Режисер монтажу розповідає історію. Ми - оповідачі. Ми створюємо живі, об'ємні світи, в яких хочеться жити. Момент, коли відчуваєш іскру нового життя на екрані — це суцільна магія творіння. Заради цих моментів я працюю.

Одну й ту саму історію можна розповісти нудно, а можна захопливо. Можна стильно, а можна так, що захочеться вимкнути на третій секунді. Можна тонко, да так, що забуваєш про все на світі, а можна грубо та буквально. Ми з вами будемо вчитись робити це захопливо. А головне - будемо вчитись творити!

В ваших серцях є все, щоб починати створювати світи і розповідати вражаючі історії.
Фільми, які монтував Олександр
Рекламні роботи Олександра
Додатковий викладач
Олександр Легостаєв
Режисер монтажу кіно і реклами
За 8 років пройшов шлях від асистента режисера монтажу до режисера монтажу реклами та кіно. Працював з такими брендами як Asus, McDonalds, Uber та інші. Як режисер монтажу працював в складі команди другого фільму Антоніо Лукіча "Люксембург, Люксембург", прем'єра якого відбудеться на Венеціанському кінофестивалі у вересні.
Розклад
Заняття будуть в понеділок, четвер 19.30-21.30
Курс триває з 12 вересня до 13 листопада
Програма
Ми працюємо в Adobe Premiere Pro CC і починаємо монтувати з першого уроку. Головне - отримати задоволення від процесу монтажу і відчути магію створення нових світів і історій. Програма сфокусована на теорії і практиці монтажу в співвідношенні 50/50.
ТЕМА 1. Монтаж без правил.
Введення в монтаж. Монтуємо перше відео в Adobe Premiere. Запуск Adobe Premiere, інтерфейс, імпорт відео, музики і звуку. Сіквенси, viewer, відмітки In/Out, вставка з посувом/поверх. Базовий монтаж. Магніт. Лезо. Ripple delete. Додаємо музику. Домашня робота - змонтувати простий ролік під музику. Експериментуйте в своє задоволення, ніяких правил!
ТЕМА 2. Основи кіномови, драматургії і монтажних технік. Основи Adobe Premiere Pro.
 1. Теорія і практика монтажу 1. Монтаж по фазі руху. Інструменти. Правила надання креативного фідбеку. Таймлайн і треки. Підрізка кліпів (звичайна і Ripple). Суперпотужний таємний інструмент підрізки "хвостів і голів". Домашня робота.
 2. Питання - Відповіді 1. Розбір домашніх завдань
 3. Теорія і практика монтажу 2. Працюємо з часом. Джампкати і таймкати Безперервний, фрагментований, ігноруємо час. Джампкати і таймкати. Домашня робота.
 4. Теорія і практика монтажу 3. "Montage" (нарізка). Ефект Кулешова. Драматургія. Яку історію ви розповідаєте? Структура. Початок, середина і кінець. Домашня робота.
 5. Теорія і практика монтажу 4. Крупності кадрів, як їх обирати і монтувати Від загального до окремого і навпаки. Перебивка. Домашня робота.
 6. Теорія і практика монтажу 5. Навіщо нам переходи? Що таке екранний напрямок і як з ним працювати? Заповільнюємо і ускоряємо час. Працюємо з переходами. Робимо стоп-кадр. Монтуємо кроки та проходки людей. Робимо рапіди і ускорки.
 7. Питання - Відповіді 2. Розбір домашніх завдань
ТЕМА 3. Монтажний процес. Режисер монтажу як творець
 1. Як обрати хороший кадр? Режисер монтажу як творець. Буквальність і натяки. Монтаж фазами. Концепція Selects. Біт, монтажна фраза і сцена.
 2. Що таке чорновий монтаж і навіщо він нам? Монтаж для соціальних медіа. Вчимося монтувати чернетки. Вертикальний екран. Автоматичний рефреймінг. Субтитри.
ТЕМА 4. Музика, звук і колір в монтажі. Працюємо з графікою і титрами.
 1. Музика! Як і де вибрати круту музику? Монтуємо і міксуємо музику саме для вашої історії. "Золотий" навик для режисера монтажу. Маркери. Гучність.
 2. Sound design. Де шукати і як використовувати правильні звуки. Реалістичний і жанровий саунддизайн. Бази звуків. Базова робота зі звуковими ефектами (lowpass, highpass, bandpass, reverb, EQ).
 3. Основи кольорокорекції. Фіксимо стрибки кольору. Працюємо зі стилем зображення.
 4. Питання - Відповіді 3. Розбір домашніх завдань
 5. Графіка, титри і анімація в Premiere. Вчимося додавати і анімувати графіку і титри. Використовуємо шаблони.
 6. Збираємо все разом! Бріфінг по монтажу дипломної роботи курсу. Як презентувати свою роботу? Монтуємо історію. Можна монтувати свою, можна використовувати матеріал, який я надам. Домашня робота.
 7. День Х! Велика презентація дипломних робіт. Через 10 днів після останньої лекції курсу.
У результаті курсу ви…
отримаєте сертифікат або диплом про закінчення курсу
зрозумієте, чи монтаж - це ваше?
впевнено працюєте в Adobe Premiere Pro
знаєте базу теорії монтажу і розумієте, як і куди йти далі
монтуєте захоплюючі відео з музикою, звуком, кольорокорекцією, графікой і титрами як для інтернету, так і для будь якого іншого медіа
Відгуки про роботу Олександра
Вартість
Рання ціна до 02.09
Залишилось 3 місця
Пакет Mentoring
Ціна після 03.09 - 25 900 грн
 • 13 живих зум-лекцій
 • 3 живих зум-сесії питання-відповіді
 • Перевірка і фідбек по домашніх завданнях
 • Доступ до закритої телеграм-групи курсу
 • 8 особистих 15-хвилинних зум-колів з ментором (раз на тиждень)
 • 1 особистий зум-кол під час роботи над дипломною роботою
Рання ціна до 02.09
Залишилось 0 місць
Пакет Editor
Ціна після 03.09 - 18 500 грн
 • 13 живих зум-лекцій
 • 3 живих зум-сесії питання-відповіді
 • Перевірка і фідбек по домашніх завданнях
 • Доступ до закритої телеграм-групи курсу
грн
14 800
грн
22 200
Тут доступна покупка частинами
Для навчання треба встановити на свій комп'ютер програму Adobe Premiere Pro CC 2022 та завантажити учбовий проєкт і матеріали
Важливо!
FAQ
Як проходить навчальний процес?
Лекції будуть проходити в Zoom. Після кожної лекції - практичне домашне завдання (проєкт та відео для монтажу надаються), а також тести на засвоєння матеріалу. У всіх студентів буде особистий кабінет з доступом до всіх лекцій і додаткових матеріалів. І група для підтримки і спілкування в Telegram.
Що таке особисті зуми в пакеті no MENTORING?
Раз на тиждень в нас буде день для особистих зум-колів з ментором курсу. Ви обираєте один з доступних часових слотів, отримаєте лінк і підключаєтесь до зуму. Ви можете ставити будь-які питання по курсу і софту, радитися щодо своїх творчих рішень і просити допомоги з тим, що не виходить зробити. Тривалість одного зум-колу 15 хвилин.
Як будуть проходити живі сесії питання-відповідь?
Ми збираємо ваші питання і під час живих сесій ви отримаєте відповіді на них. Можна ставити питання і під час самої сесії. Також на цих сесіях будемо розбирати помилки, що часто зустрічаються, додаткові монтажні лайфхаки, обговорювати домашні роботи і виклики, з якими ви зустрічаєтеся під час їх виконання.
Хто отримає диплом, а хто сертифікат?
Це залежить від залученості студента, кількості виконаних домашніх робіт і того, чи ви змонтуєте і презентуєте диплом на випуску курсу. Якщо так - отримаєте диплом, який засвідчує що ви засвоїли матеріали і отримали навички. Якщо ні – отримаєте сертифікат про проходження курсу.
А що за дипломна робота і презентація?
В кінці курсу ви обираєте один з доступних проєктів для монтажу диплому. Це буде матеріал і опис історії, яку ви починаєте монтувати. Також ви можете обрати монтаж ролика зі свого матеріалу. Використовуючи всі навички, отримані на курсі, ви працюєте протягом двох тижнів. Хронометраж роботи до 2 хвилин, в окремих випадках можна незначно його подовжити. Презентація всіх дипломних робіт відбудеться під час зум-колу, де в кожного студента буде 5 хвилин для презентації проєкту перед колегами і викладачами. На кожну роботу ми дамо фідбек і привітаємо всіх вас з завершенням курсу!
Як довго можна користуватися матеріалами курсу?
1 рік.
Чи можна розбити оплату на кілька частин?
Так, в кіношколі доступна оплата частинами від Монобанку та ПриватБанку.
Якщо я залишу заявку, оплачу, але в результаті не зможу взяти участь на курсі?
Якщо ви попередите про це не пізніше ніж за 1 тиждень, ми перенесемо ваші гроші депозитом на будь-який короткий курс Ukrainian Film School протягом року. Також ви можете привести замість себе іншу людину.
Click to order
Ваше замовлення
Total: 
Лінк на соцмережі
Натискаючи перейти до сплати ви погоджуєтеся з умовами Політики конфіденційності та Договором публічної оферти